50 Görüntülenme
Kıskanç | Jalouse izle (2017)
6.1 IMDB Puanı

Kıskanç | Jalouse izle (2017)

(Jalouse, Algo celosa, Jealous, Ревност, Die Neiderin, Il complicato mondo di Nathalie, Zazdrość, Ciúme, Gelozia, Ревнивая, Kıskanç)
  • Yapım Yılı France
  • Yapım Şirketi Mandarin Films / StudioCanal / France 2 Cinéma / Canal+ / Ciné+ / France Télévisions
  • Film Süresi 1 saat 47 dakika
Oyuncular Karin Viard , Dara Tombroff , Anne Dorval , Thibault de Montalembert , Bruno Todeschini , Marie-Julie Baup , Corentin Fila , Anaïs Demoustier , Xavier de Guillebon , Eva Lallier , Thérèse Roussel , Sreypeich Bensimon , Éric Frey , Fabio Crestale , Cédric Ben Abdallah
Kıskanç, orta yaş krizine giren ve çevresindeki herkesi kıskanmaya başlayan bir kadının hikayesini anlatıyor. Bir üniversite profesörü olan Nathalie eşinden boşanmış bir kadındır. Orta yaşlarına varan Nathalie çevresindekiler tarafından sevecen biri olarak görülür. Fakat orta yaş krizine yakalandığında bambaşka birine dönüşür. İyi kalpliliği ile tanınan kadın gitmiş onun yerine en iyi arkadaşı, yeni meslektaşı, eski kocası dahil herkesi kıskanan bir kadın gelmiştir. Bu durum öyle bir hal alır ki 18 yaşındaki kızı Mathilde’yi bile kıskanır hale gelir. Başlarda içine düştüğü durumun geçici bir süreç olduğunu düşünür. Fakat iş giderek daha sıkıntılı bir boyuta ulaşır. Nathalie artık çevresindeki kıskanmanın yanı sıra onların hayatına müdahale etmeye başlar. Nathalie, bu beklenmedik orta yaş krizi boyunca kendisini birbirinden absürt durumun içerisinde bulur.