Henüz video eklenmemiş.
49 Görüntülenme
Komşum Bir Vampir II (Fright Night Part 2) izle
5.9 IMDB Puanı

Komşum Bir Vampir II (Fright Night Part 2) izle

(Fright Night Part 2)
  • Yapım Yılı 1988
  • Film Süresi 01
Oyuncular William Ragsdale , Roddy McDowall , Traci Lind , Julie Carmen , Jon Gries , Russell Clark , Brian Thompson , Merritt Butrick , Ernie Sabella , Matt Landers , Josh Richman , Karen Anders , Rochelle Ashana , Blair Tefkin , Alexander Folk , Scanlon Gail , Grant Owens , John Lafayette
Komşum Bir Vampir II (Fright Night Part 2) izle, 1988 yapımı bir korku komedi filmidir ve orijinal "Fright Night" (1985) filminin devamıdır. Film, ilk filmde yaşanan olaylardan sonra başlayan yeni bir hikayeyi anlatır. İlk filmin ana karakteri olan Charley Brewster, ilk filmde yaşadığı vampirle savaşın ardından rahat bir hayata dönüş yapmıştır. Ancak bu sakinlik kısa sürer, çünkü yeni bir vampir tehdidi ortaya çıkar.
Charley, eski düşmanlarından birinin geri dönüşünü öğrenir ve bu kez vampir kökenli bir grup genç kadın tarafından desteklenmektedir. Charley, bu yeni tehdidi ortadan kaldırmak için bir kez daha vampir avına çıkar. İlk filmde olduğu gibi, komik ve korkutucu anlarla dolu bir hikaye gelişir.
"Fright Night Part 2," özgün filmdeki korku ve komedi unsurlarını korurken, Charley'nin yeni maceralarını ve vampirlerle olan mücadelesini ele alır. Film, 1980'lerin korku sinemasının bir örneği olarak kabul edilir ve vampir türünün klasik ögelerini kullanır.