51 Görüntülenme
Korku Seansı 3 Katil Şeytan – The Conjuring The Devil Made Me Do It izle (2021)
6.3 IMDB Puanı

Korku Seansı 3 Katil Şeytan – The Conjuring The Devil Made Me Do It izle (2021)

(The Conjuring)
  • Yapım Yılı İngilizce, Latince
  • Yapım Şirketi New Line Cinema / Atomic Monster / The Safran Company / Canadian Film or Video Production Services Tax Credit (PSTC)
  • Film Süresi 01
Oyuncular Julian Hilliard , John Noble , Eugenie Bondurant , Shannon Kook , Ronnie Gene Blevins , Keith Arthur Bolden , Steve Coulter , Vince Pisani , Ingrid Bisu , Andrea Andrade , Ashley LeConte Campbell , Sterling Jerins , Paul Wilson , Charlene Amoia , Davis Osborne , Nicholas Massouh
Korku Seansı 3: Katil Şeytan (The Conjuring: The Devil Made Me Do It) izle, 2021 yapımı bir Amerikan korku-gerilim filmidir ve "The Conjuring" serisinin üçüncü filmdir. Film, gerçek hayatta yaşanmış olan bir cinayet davası etrafında döner.
Film, Ed ve Lorraine Warren adlı çiftin paranormal olayları araştırması ve şeytani bir varlığın işlediği cinayeti çözmeye çalışmalarını anlatır. 1981 yılında Connecticut'ta, genç bir erkek, şeytani bir güç tarafından etkilenerek kız arkadaşını öldürür. Şeytani güç, daha sonra genç adamın savunmasını üstlenir.
Warren çifti, cinayetin ardındaki şeytani varlığı ortaya çıkarmak için olay yerine gider ve genç adamın savunmasına yardımcı olur. Ancak, şeytani güçlerin etkisi altında olan birine karşı mücadele etmek her zaman kolay değildir.
Film, cinayet davasının yanı sıra, Ed ve Lorraine Warren'in hayatındaki kişisel mücadeleleri de ele alır. Film, gerçek hayatta yaşanan bu olayları korku dolu bir şekilde ele alarak izleyicilere gerilim dolu anlar sunar.