20 Görüntülenme
Küçük Beyaz Yalanlar Devam Ediyor izle (2019)
6.4 IMDB Puanı

Küçük Beyaz Yalanlar Devam Ediyor izle (2019)

(Nous finirons ensemble, Well End Up Together, Estaremos sempre juntos, Nous Finirons Ensemble, Μικρά Αθώα Ψέματα 2, Együtt megyünk, Grandi bugie tra amici, Niewinne kłamstewka 2, Pequenas Mentiras Entre Amigos 2, Маленькие секреты большой компании, Pequeñas mentiras para estar juntos, Küçük Beyaz Yalanlar Devam Ediyor, Little White Lies 2)
  • Yapım Yılı France
  • Yapım Şirketi Trésor Films / Caneo Films / EuropaCorp / M6 Films / Artémis Productions / VOO / BE TV / Canal+ / Ciné+ / M6 / W9 / Shelter Prod / Taxshelter. be / Tax Shelter du Gouvernement Fédéral Belge / Pathé / Cinéart
  • Film Süresi 2 saat 14 dakika
Oyuncular François Cluzet , Marion Cotillard , Gilles Lellouche , Laurent Lafitte , Benoît Magimel , Pascale Arbillot , Clémentine Baert , Valérie Bonneton , José Garcia , Mikaël Wattincourt , Jean Dujardin , Tatiana Gousseff , Joël Dupuch , Hocine Mérabet , Jeanne Dupuch
Deniz kenarında bir ev almak ve sessiz sakin bir şekilde hayatını sürdürmek isteyen Max, zor bir karar alır ve her şeyi, tüm sevdiklerini arkasında bırakarak hayalini gerçekleştirmek için harekete geçer. Aradan yıllar geçmiştir ve Max artık hayalini gerçekleştirmiştir. Deniz kenarındaki evinde sessiz ve sakin bir şekilde hayatını sürdüren Max, doğum gününde büyük bir sürpriz ile karşılaşır.
Hayalini gerçekleştirmek için geride bıraktığı tüm sevdikleri, arkadaşları toplanarak Max’in doğum gününü kutlamak için onun evine gelmiştir. Gelen kişilerin sayısı Max’i şaşırtacak derece fazladır. Yıllar sonra tekrar toplanmış olan arkadaş topluluğu eski günleri yâd etmeye başlarlar. Fakat geçmişe yönelik yaptıkları bu içsel yolculuklar farklı durumlara yol açacaktır.