30 Görüntülenme
Küçük Kadınlar izle (2019)
7.8 IMDB Puanı

Küçük Kadınlar izle (2019)

(Little Women, Mujercitas, Adoráveis Mulheres, Малки жени, Les quatre filles du docteur March, 小妇人, Male žene, Väikesed naised, Pikku naisia, Les filles du Docteur March, Μικρές Κυρίες, Kisasszonyok, Nashim Ktanot, Piccole donne, ストーリー・オブ・マイライフ/わたしの若草物語, Mazās sievietes, Mažosios moterys, Fiicele doctorului March, Małe kobietki, Mulherzinhas, Маленькие женщины, Мале жене, Malé ženy, Čas deklištva, Unga kvinnor, 她們, Küçük Kadınlar, Маленькі жінки, Những Người Phụ Nữ Bé Nhỏ)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Columbia Pictures / New Regency Productions / Pascal Pictures / Sony Pictures Entertainment (SPE)
  • Film Süresi 2 saat 15 dakika
Oyuncular Saoirse Ronan , Emma Watson , Florence Pugh , Eliza Scanlen , Laura Dern , Timothée Chalamet , Tracy Letts , Bob Odenkirk , James Norton , Louis Garrel , Jayne Houdyshell , Chris Cooper , Meryl Streep , Rafael Silva , Mason Alban
2019’un son günleri ile birlikte havalı bir kadın yönetmen, yıldız oyuncular ve mükemmel kostümlerle tamamlanan Küçük Kadın hikayesinin yepyeni bir uyarlaması geliyor. Ancak filme ilk kez göz attığımızda, yayınlanan bir fragman sayesinde filmin orijinal kitapla ne kadar bağlantılı olacağı kuşku oluşturuyor. Birçok insan, 1868de yayınlanan orijinal hikayenin 2019 kadın eşitliği dünyasına nasıl adapte edileceğini merak ediyor. Kitabın ana temalarından biri, bir kadının yerinin evi olduğu ve hedefinin nihayetinde her zaman evlilik olması gerektiği ile ilgilidir. Ünlü feminist senaristin kadın karakterleri güçlendirici bir bakış açısı ile günümüze nasıl uyarlayacağı son derece merak konusu. Filmle ilgili tek ayrıntı ise, filmin kadınların, zihinleri, ruhları ve kalpleri, hırsları, yetenekleri ve güzellikleri olduğuna dair bir mesaj verecek olması. Ve hırsları var, yetenekleri ve güzellikleri de var. Modern uyarlamada aşk ve evliliğin bir kadının tek hayali olmasına şiddetle karşı çıkılacak.