40 Görüntülenme
Küçük Tanık | Ace the Case izle (2016)
4.0 IMDB Puanı

Küçük Tanık | Ace the Case izle (2016)

(Ace the Case, Agente Mirim, Ace the Case - Olivia allein zu Haus, Ace the Case - Piccola investigatrice a Manhattan, Реши кейс)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Kaufman Films
  • Film Süresi 1 saat 34 dakika
Oyuncular Ripley Sobo , Lev Gorn , Susan Sarandon , Marc Menchaca , Aaron Sauter , Ivana Kane , Luca Manganaro , Arturo Castro , Luna Tieu , Johnny Tran , Ginna Le Vine , Thomas Cohen , Thomas Cohen , Anthony Wills Jr. , Amy Chang
Küçük tanık filmi oldukça eğlenceli ve bir o kadar da ders niteliği taşıyan sahneleri ile izleyenlerin beğenisini almış bir filmdir. Annesi ve iki çocuğu aynı evde yaşamaktadırlar. Küçük çocuk biraz afacan ve yaramaz olduğu için başta abisi olmak üzere hiç kimse ona inanmaz. Bir gün anneleri iş nedeniyle evden ayrılır ve küçük çocuk ağabeyi ile birlikte evde kalır. Dışarıyı izlerken komşularından gelen hareketliliği fark eder ve onları bazı adamların kaçırdığına tanık olur. Koşarak durumu ağabeyine haber verir. Ancak bu durumu saçma bulan ağabeyi ona inanmaz. O da polisi arar. Ancak yaşından dolayı polislerde ona inanmaz. Bu yüzden komşusunun hayatını kurtarmak üzere kendisi sorumluluk alır.