49 Görüntülenme
Kukla Türkçe Dublaj izle
6.6 IMDB Puanı

Kukla Türkçe Dublaj izle

(The Beaver, La doble vida de Walter, Le complexe du castor, Um Novo Despertar, Бобърът, Mi otro yo, Kobras, Majava, Der Biber, Ο άλλος μου εαυτός, A hódkóros, Mr. Beaver, それでも、愛してる, Бобер, Bebrs, Bebras, Podwójne życie, O Castor, Castorul, Бобёр, Dabar, Bober, El castor (The Beaver), El castor, 海狸先生, Kukla)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Summit Entertainment / Participant / Imagenation Abu Dhabi FZ / Anonymous Content
  • Film Süresi 1 saat 31 dakika
Oyuncular Mel Gibson , Cherry Jones , Jodie Foster , Anton Yelchin , Riley Thomas Stewart , Zachary Booth , Jennifer Lawrence , Jeff Corbett , Baylen Thomas , Sam Breslin Wright , Kelly Coffield Park , Michael Rivera , Kris Arnold , Elizabeth Kaledin , Matt Lauer
Ödüllü oyuncu Jodie Fosterın yönetip oynadığı filmde Oscarlı oyuncu Mel Gibson başrolü kendisiyle paylaşıyor. The Beaver, yaşadığı sıkıntı dolu günlerden sonra hayatını ve ailesini yeniden keşfe çıkan bir adamın hem esprili hem de duygu yüklü hikayesini anlatıyor... Walter Black (Mel Gibson), bir zamanlar başarılı bir işadamı ve iyi bir aile babası iken, şimdilerde ciddi anlamda depresyonla boğuşan biri...Eski mutlu günlerine kavuşmak için her yolu deneyen Black, sonunda el kuklası şeklindeki bir oyuncak kunduz sayesinde insanlarla iletişim kurmaya başlar. Bir anda başarısını yeniden elde ediyor ve hayata yeniden gülüyor gibi olur ama bu kukla hayatını mı kurtaracaktır yoksa onu daha büyük bir bunalıma mı itecektir... JetFilmizle.Biz Sunar İyi Seyirler.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle