55 Görüntülenme
Külkedisi Masalı – A Cinderella Story izle (2004)
5.9 IMDB Puanı

Külkedisi Masalı – A Cinderella Story izle (2004)

(A Cinderella Story)
  • Yapım Yılı 2004
  • Film Süresi 01
Oyuncular Hilary Duff , Chad Michael Murray , Jennifer Coolidge , Dan Byrd , Regina King , Julie Gonzalo , Lin Shaye , Madeline Zima , Andrea Avery Ray , Mary Pat Gleason , Paul Rodriguez , Whip Hubley , Kevin Kilner , Erica Hubbard , Simon Helberg , Bradley Joseph , JD Pardo , Aimee-Lynn Chadwick
"A Cinderella Story izle" 2004 yapımı bir romantik komedi filmidir. Film, peri masalı "Cinderella" hikayesinin modern bir versiyonunu anlatır. Protagonist, çalışkan bir cafede garson olarak çalışan ve annesinin ölümünden sonra babası tarafından ihmal edilen Sam Montgomery adlı bir genç kızdır.
Sam, okulun popüler çocuğu Austin Ames ile internet üzerinden anonim olarak tanışır ve Austin'in gerçek kimliğini öğrenmeden önce Sam'i gerçekten sevdiğini keşfeder. Ancak, Austin'in gerçek kimliğini öğrendiğinde Sam'in hayatı tehlikeye girer ve Sam'in Austin'i gerçekten sevip sevmediğini ve kendisi için ne istediğini keşfetmesi gerekir.
Kısaca, "A Cinderella Story" filmi, peri masalı "Cinderella" hikayesinin modern bir versiyonunu anlatmaktadır ve internet üzerinden anonim olarak başlayan bir ilişkinin nasıl geliştiğini ve sonuçlarını konu alır.