32 Görüntülenme
Kuş Kafesi The Birdcage Altyazılı izle
7.2 IMDB Puanı

Kuş Kafesi The Birdcage Altyazılı izle

(The Birdcage, La jaula de los pájaros, A Gaiola das Loucas, Клетка за птици, La cage de ma tante, La cage aux folles, Krletka, Linnupuur, Birdcage, The birdcage - lainahöyhenissä, Lånta fjädrar, The Birdcage - Ein Paradies für schrille Vögel, Ftera kai poupoula, Φτερά και Πούπουλα, Madárfészek, Piume di struzzo, バードケージ, Narvelis, Lånte fjær, Klatka dla ptaków, Casa de Doidas, Cabaret în familie, Клетка для пташек, Kavez, Pticja kletka, Una jaula de grillos, The Birdcage - Lånta fjädrar, 鳥籠, Kuş kafesi, Клітка для пташок, La jaula de las locas, Birds of a Feather)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi United Artists
  • Film Süresi 1 saat 57 dakika
Oyuncular Robin Williams , Gene Hackman , Nathan Lane , Dianne Wiest , Dan Futterman , Calista Flockhart , Hank Azaria , Christine Baranski , Tom McGowan , Grant Heslov , Kirby Mitchell , James Lally , Luca Tommassini , Luis Camacho , André Fuentes
Kuş kafesi (The Birdcage) izle, 1996 yılında çekilmiş bir Amerikan komedi filmidir. Film, uzun yıllardır birbirlerine âşık olan ancak farklı cinsel kimlikleri olan bir çift olan Armand ve Albert'in hikayesini anlatır. Armand, Florida'da bir gece kulübü sahibidir ve Albert de bir travesti şovunda sahne alır. Ancak, Armand'ın oğlu Val, bir kızla evleneceğini ve ailesini ziyarete geleceğini söyler. Bu ziyaret sırasında, Val'in kız arkadaşının ailesi olan konservatif Senatör Kevin Keeley ve karısı Louise, Val'in ebeveynlerini tanımak istemektedirler. Ancak, Armand ve Albert'in farklı cinsel kimlikleri, Val'in kız arkadaşı ve ailesi ile ilgili sorunlar yaratabilecektir. Armand ve Albert, Senatör ve karısını karşılamak için bir plan yaparlar ve bu plan bir dizi komik olaylara neden olur.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle