44 Görüntülenme
Kutsal Damacana 3 Dracoola izle (2011)
2.4 IMDB Puanı

Kutsal Damacana 3 Dracoola izle (2011)

(Kutsal Damacana 3)
  • Yapım Yılı 2011
  • Film Süresi 01
Oyuncular Ersin Korkut , Sahin Irmak , Ozge Ulusoy , Ceyhun Fersoy , Hüseyin Elmalipinar , Sinan Bengier , Ececan Gümeci , Abidin Yerebakan , Güzin Usta , Cebrail Okçu , Yakup Konca , Ayhan Kanat , Kemal Arslan , Ahmet Bilgin , Eyüp Bahsi , Alp Çoker , Kubilay Güleçoglu , Yakup Yavru
Kutsal Damacana 3 izle, bir önceki filmde olduğu gibi Fikret ve Ceyhun'un maceralarını konu alıyor. Fikret, bu kez Ceyhun'u alarak İstanbul'a dönmeye karar verir. Ancak yolda beklenmedik bir şekilde başlarına gelen olaylar, ikilinin başına bela olur.
Bir grup mafya, Fikret ve Ceyhun'un aracını durdurur ve onlardan bir görevi üstlenmelerini ister. Görevi kabul eden ikili, kendilerini gizemli bir adada bulurlar. Adada, birçok tehlikeli kişi ve olayla karşılaşırlar. İkili, adadan kurtulmak için bir plan yaparlar ve adanın gizemli liderinin peşine düşerler.
Ancak, liderin peşinde koşarken, Fikret ve Ceyhun'un başına daha büyük belalar açılır. Çıktıkları bu tehlikeli macerada, ikiliyi birçok zorlu sınav bekler. Başlarına gelenlerden kurtulmaya çalışan ikili, bir yandan da kutsal damacanayı korumak zorundadırlar.