44 Görüntülenme
Kuyu | The Hole in the Ground izle (2019)
5.6 IMDB Puanı

Kuyu | The Hole in the Ground izle (2019)

(The Hole in the Ground, Rupa u Zemlji, El bosque maldito, Η Τρύπα, A gyermek, The Hole In The Ground, Hole - Labisso, ホール・イン・ザ・グラウンド, Impostor, Другой, Bosque maldito, Kuyu, Глибинне зло, Hố Tử Thần)
  • Yapım Yılı Ireland
  • Yapım Şirketi Savage Productions / Bankside Films / Head Gear Films / Metrol Technology / Wrong Men North
  • Film Süresi 1 saat 30 dakika
Oyuncular Seána Kerslake , James Quinn Markey , Kati Outinen , David Crowley , Simone Kirby , Steve Wall , Eoin Macken , Sarah Hanly , Bennett Andrew , James Cosmo , John Quinn , Miro Lopperi , Karim Barras , Helena Coppejans , Alain Eloy
Sarah O’Neill genç ve bekar bir annedir. Oğlu Chris ile birlikte kırsal bir kesimde bulunan bir eve taşınan Sarah, sıkıntılı geçmişlerini ardında bırakarak yeni bir başlangıç yapmayı umut eder. Ancak işler pek de onun düşlediği gibi gitmez. Evlerinin arkasında bulunan ormana yürüyüşe çıktıkları bir gün Chris aniden ortadan kaybolur. Çaresizce ormanın içinde oğlunu arayan Sarah bu sırada devasa bir çukur keşfeder. Sonunda oğlunu bulan Sarah her şeyin yoluna girdiğini düşünür. Ancak bir süre sonra küçük çocuk kimsenin anlam veremediği tuhaf davranışlar sergilemeye başlar. Yaşananlardan sonra oğlu için endişelenmeye başlayan Sarah, oğlunu göz hapsinde tutmaya başlar. Bu sırada ortaya çıkan gizemli bir komşu Sarah’ın iyice tedirgin olmasına neden olur. Çok geçmeden genç kadın korkunç bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalacaktır.