61 Görüntülenme
Lanetli Gözyaşları – The Curse of La Llorona izle (2019)
5.2 IMDB Puanı

Lanetli Gözyaşları – The Curse of La Llorona izle (2019)

(The Curse of la Llorona, La maldición de la Llorona, The Curse of the Weeping Woman, Lloranas Fluch, Prokletstvo tugujuce zene, A Maldição da Chorona, Проклятието на плачещата жена, La malédiction de la Llorona, The Curse of La Llorona, La Maldición de la Llorona, La Llorona)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi New Line Cinema / Atomic Monster
  • Film Süresi 1 saat 33 dakika
Oyuncular Linda Cardellini , Roman Christou , Jaynee-Lynne Kinchen , Raymond Cruz , Marisol Ramirez , Patricia Velasquez , Sean Patrick Thomas , Tony Amendola , Irene Keng , Oliver Alexander , Aiden Lewandowski , Paul Rodriguez , John Marshall Jones , Ricardo Mamood-Vega , Jaydan Valdivia
Anna Garcia, 1973 yılında Los Angelesta yaşayan bir sosyal hizmetler görevlisidir. Elindeki davalardan birinde derinlere indikçe karmaşık davanın içinde ürkütücü doğaüstü güçler olduğunu fark etmeye başlar. Bu doğaüstü güçlerin yarattığı etkiler, Annanın kendi ailesinin başına gelenlere benzer izler taşımaktadır. Bu doğaüstü izler, kendi eliyle mühürlenmiş korkunç bir kaderde sıkışıp kalan, korkunç görünüşü ve ölümle yaşam arasında sıkışan ruhu ile dehşet salan La Lloronanın izleridir. La Llorona, yani "Ağlayan Kadın", gerçek hayatta bir kıskançlık krizi sonucu kendi çocuklarını boğmuştur. Acı içinde ağlarken kendini de azgın nehre atan kadının ismi, nesiller boyunca dehşetin kendisi olmuştur. Artık gözyaşları sonsuzdur ve geceleri onun ölüm çağrısını duyanların kurtuluşu yoktur. Kendi çocuklarının yerine geçirmek için çaresizce çocukları avlayan La Llorona, yüzyıllar geçtikçe arzusunda daha da vahşileşmiş ve yöntemleri daha da acımasız olmuştur. Çocuklarını tehlikeye soktuğundan şüphelenilen sorunlu bir annenin ürkütücü uyarısını göz ardı eden Anna ve küçük çocukları, korkutucu bir doğaüstü dünyaya çekilir. La Llorona’nın ölümcül gazabından kurtulmak için umutları, inancı sarsılmış bir rahip ve onun korkunun ve inancın çarpıştığı uçurumlarda sallanan mistisizmi olacaktır. Annanın ailesini kurtarmak için inançlarına sıkı sıkı sarılması ve ruhsal bir mücadele vermesi gerekecektir.