38 Görüntülenme
Los Angeles’ta Gizli Görev full izle (2017)
5.3 IMDB Puanı

Los Angeles’ta Gizli Görev full izle (2017)

(Once Upon a Time in Venice, Secuestro en Venice, Loucos e Perigosos, Имало едно време в Ел Ей, Arnaque à L.A., Tenkrát v Kalifornii, Kättemaks LA-s, L.A. Rush, Κάποτε στην Καλιφόρνια, Volt egyszer egy Venice, Balashai L.A., Cera una volta a Los Angeles, バッド・ウェイヴ, Suns viņu zina, Kartą Venecijoj, Jak dogryźć mafii, Era Uma Vez em Los Angeles, Câinele ... sau viata!, Его собачье дело, Bilo jednom u Veneciji, Vtedy v Kalifornii, Nekoč v mestu Venice, Desaparecido en Venice Beach, Los Angelesta Gizli Görev, Його собаче діло, L.A. Vengeance, Bố Già Xứ Venice, Untitled Detective Comedy, Going Under)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Movie Trailer House / Voltage Pictures
  • Film Süresi 1 saat 34 dakika
Oyuncular Bruce Willis , John Goodman , Jason Momoa , Emily Robinson , Jessica Gomes , Kaleti Williams , Myles Humphus , Famke Janssen , Thomas Middleditch , Maurice Compte , Stephanie Sigman , Adrian Martinez , Ken Davitian , Victor Ortiz , Adam Goldberg
Los Angeles'ta Gizli Görev (Once Upon a Time in Venice) izle, 2017 yapımı bir aksiyon-komedi filmidir. Film, bir özel dedektifin maceralarını konu almaktadır.
Filmde, Steve Ford (Bruce Willis) adında bir özel dedektif, Los Angeles'ta yaşamaktadır. Bir gün, sevgili köpeği Buddy'nin çalınması üzerine, Steve, köpeğini geri almak için tehlikeli bir maceraya atılır.
Steve, Buddy'yi geri almak için çete liderleri, uyuşturucu satıcıları ve hatta gangsterlerle mücadele etmek zorunda kalır. Bu arada, Steve'in kız kardeşi de bir sorunla karşı karşıyadır ve Steve'in ona yardım etmesi gerekmektedir.
Once Upon a Time in Venice, aksiyon dolu sahneleri ve Bruce Willis'in performansı ile dikkat çeken bir film olarak öne çıkmaktadır. Aynı zamanda, aile ilişkileri ve dostluk gibi temaları da ele almaktadır. Film, birçok komik anı ve sürprizli sahnelerle de izleyicilere keyifli bir deneyim sunmaktadır.