15 Görüntülenme
Love. Wedding. Repeat izle (2020)
5.5 IMDB Puanı

Love. Wedding. Repeat izle (2020)

(婚禮幾樣情)
  • Yapım Yılı menşe ülkelerBirleşik Krallıkİtalya
  • Yapım Şirketi Notorious Pictures / Tempo Productions Limited
  • Film Süresi 1sa40dk
Oyuncular Sam Claflin , Olivia Munn , Freida Pinto , Eleanor Tomlinson , Joel Fry , Jack Farthing , Tim Key , Allan Mustafa , Aisling Bea , Paolo Mazzarelli , Simonetta Solder , Tiziano Caputo , Stefano Patti , Giusi Merli , Francesca Rocco , Achille Brugnini , Alexander Forsyth , Christian Hillborg
Love, Wedding, Repeat, kız kardeşi Hayley’nin hayallerindeki düğüne sahip olması için iyi bir kardeş olarak elinden gelen her şeyi yapmaya çalışan Jack’e (Sam Claflin) odaklanıyor. Jack, tüm bu koşuşturmaca sırasında iki yıl önce aşık olduğu ve kaybettiği Dina (Olivia Munn) ile tekrar bir araya gelir. Kaderin bu cilvesiyle birlikte düğündeki oturma düzeni yeniden düzenlenir ancak küçük bir değişiklik kaderi kökünden değiştirir ve feci ve komik sonuçlara yol açar.
“Açlık Oyunları” serisinden tanıdığımız Sam Claflin ve son olarak geçen sene “The Predator” ile karşımıza çıkan Olivia Munn’ın başrollerini paylaştığı romantik komedi filmin oyuncu kadrosunda BAFTA adaylığı bulunan Freida Pinto, “Poldark” dizisinde izlediğimiz Eleanor Tomlinson, “Game of Thrones”ta boy gösteren Joel Fry, Allan Mustafa, Jack Farthing, Aisling Bea ve Tim Key gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmen ve senarist koltuğuna ise “Cenazede Ölüm”, “A Few Best Men” ve “Ayın Sırrı” gibi filmlerin senaristi Dean Craig oturuyor.