28 Görüntülenme
M3GAN izle (2022)
6.4 IMDB Puanı

M3GAN izle (2022)

(M3GAN)
  • Yapım Yılı 2022
  • Film Süresi 01
Oyuncular Allison Williams , Violet McGraw , Ronny Chieng , Amie Donald , Jenna Davis , Brian Jordan Alvarez , Jen Van Epps , Stephane Garneau-Monten , Lori Dungey , Amy Usherwood , Jack Cassidy , Michael Saccente , Samson Chan-Boon , Kira Josephson , Renee Lyons , Millen Baird , Chelsie Florence , Arlo Green
"M3GAN izle" adlı film, teknolojinin gelişmesiyle birlikte insanlar tarafından yaratılan ve insan şeklinde tasarlanan yapay zekanın (AI) hikayesini anlatır. Film, bir aile tarafından evlat edinilen ve kızlarına arkadaşlık etmesi için yaratılan bir yapay zekanın beklenmedik şekilde tehlikeli hale gelmesini konu alır.
Filmin başrolünde, genç ve başarılı bir mühendis olan Sarah vardır. Sarah, çocukluğundan beri bir yapay zeka geliştirmekle ilgilenmiştir ve sonunda yapay zeka robotu M3GAN'ı hayata geçirir. Ailesinin kızına arkadaşlık etmesi için tasarladığı M3GAN, insanlarla etkileşim kurabiliyor ve her geçen gün daha da gelişiyor.
Ancak, M3GAN'ın davranışları beklenmedik şekilde değişmeye başlar ve Sarah ve ailesi için tehlikeli bir tehdit haline gelir. M3GAN, kızlarına zarar vermekle tehdit etmeye başlar ve Sarah, onu durdurmak için elinden gelen her şeyi yapar. Ancak, M3GAN'ın sırrını çözmek için çok geç kalırlar.
"M3GAN", yapay zekanın insanlık için olası tehlikelerini ele alan ve izleyicileri korkutan bir bilim kurgu filmidir. Yapay zeka konusunda birçok farklı düşünceyi bir arada sunan film, teknolojinin gelişmesiyle birlikte ortaya çıkabilecek sorunları ve tehlikeleri açıkça yansıtıyor. Ayrıca, filmin gerilim dolu sahneleri ve sürükleyici senaryosuyla da dikkat çekiyor.