32 Görüntülenme
Macera Günlükleri: Sihirli Adaya Yolculuk (2017)
IMDB Puanı

Macera Günlükleri: Sihirli Adaya Yolculuk (2017)

Oyuncular
Yeni bir animasyon filmi olan Macera Günlükleri: Sihirli Adaya Yolculuk çizgi animasyon filmi sizlerle.
Oscar Onur Ödülü sahibi Satyajit Rayin yazdığı bir çocuk bilim serisinden uyarlanan Macera Günlükleri Sihirli Adaya Yolculuk, 9 yaşındaki Mo ve 12 yaşındaki Melodynin maceralarını konu ediniyor.
İngilteredeki 9 yaşındaki Mo ve 12 yaşındaki Melodynin hazine avcısı ve kaşif babaları Willard, iki minik kardeşe ipuçları bırakarak ortadan kaybolmuştur. Çocuklar, ipuçlarını çözmek için babalarının yakın arkadaşı Hint bilim adamı ve mucit, Profesör Shonkunun yardımına başvururlar. Yanlarına robot yardımcıları Roboyu da alarak önce Himalayaların derinliklerinden, sonra da Nepalin buzullarından geçen macera dolu bir yolculuğa çıkarlar.
Fakat babalarının kayıp uygarlıklar ve eski tapınaklardan ortaya çıkardığı hazinelerin peşinde olan, eski düşmanları Franzotti ve adamları onları takip etmeye başlar. Profesörün çılgın icatları sayesinde Mo ve Melody, gökyüzünde görünmeyen bir duvarın arkasında, sadece birkaç kişinin görebildiği Sihirli Ada isimli gizli bir dünyaya ulaşır. Dinozorlar, ejderhalar, unicornlar gibi mistik canlılara ve rengarenk ağaçlara, çiçeklere ev sahipliği yapan bu büyülü yerde babalarını bulabilecekler mi? Franzottinin buradaki hayvanları ve güzellikleri yağmalamasını engelleyebilecekler mi.