45 Görüntülenme
Maksimum risk (Maximum Risk) izle
5.5 IMDB Puanı

Maksimum risk (Maximum Risk) izle

(Maximum Risk)
  • Yapım Yılı 1996
  • Film Süresi 01
Oyuncular Jean-Claude Van Damme , Natasha Henstridge , Jean-Hugues Anglade , Zach Grenier , Paul Ben-Victor , Frank Senger , Stefanos Miltsakakis , Frank van Keeken , David Hemblen , Stéphane Audran , Dan Moran , Donald Burda , Herb Lovelle , Denis Costanzo , Marc Estrada , Carlo Rota , Joe Pingue , Hugh Thompson
Maksimum risk (Maximum Risk) izle, 1996 yapımı bir aksiyon ve suç filmidir. Jean-Claude Van Damme tarafından başrolde oynanan film, Ringo Lam tarafından yönetilmiştir. Filmde Jean-Claude Van Damme, iki farklı karakteri canlandırır.
Hikaye, Alain Moreau adlı Fransız bir polis memurunun (Jean-Claude Van Damme) öz ikizi olan ve New York'ta yaşayan bir suçlu olan Mikhail Suverov ile karşılaşmasıyla başlar. İkizlerin birbirinden haberi yoktur ve Mikhail öldürülür. Alain, öz kardeşinin ölümünü araştırmaya karar verir ve kendini New York'un tehlikeli suç dünyasının içine çekilmiş bulur. Bu yolculuk sırasında suçlular, tehlikeli komplolar ve aksiyon dolu sahnelerle karşılaşır.
"Maximum Risk", aksiyon sahneleri ve gerilim dolu hikayesi ile tanınır ve Jean-Claude Van Damme hayranları için keyifli bir seyirlik olabilir.