98 Görüntülenme
Mavili Çocuk Türkçe Dublaj izle
5.3 IMDB Puanı

Mavili Çocuk Türkçe Dublaj izle

(The Boy in Blue, El muchacho de azul, Fúria de Vencer, Момчето в синьо, La race des champions, Den blå legende, Voiton maku, Nato per vincere, Blekitny chlopak, Chlopiec w blekicie, Campeão Invencível, Человек в синем, Satsa allt, Nacido para vencer, Finish - Endspurt bis zum Sieg)
  • Yapım Yılı Canada
  • Yapım Şirketi Canadian Broadcasting Corporation (CBC) / Regatta Productions / Téléfilm Canada
  • Film Süresi 1 saat 40 dakika
Oyuncular Nicolas Cage , Cynthia Dale , Christopher Plummer , David Naughton , Sean Sullivan , Melody Anderson , James B. Douglas , Walter Massey , Austin Willis , Philip Craig , Robert McCormick , Tim Weber , George E. Zeeman , Geordie Johnson , Brian Thorne
Mavili Çocuk (The Boy in Blue) izle, 1986 yapımı bir Kanada spor filmidir. Film, gerçek bir hikayeden esinlenerek, 19. yüzyılın sonlarında Kanadalı kürekçi Ned Hanlan'ın hayatını konu alır.
Ned Hanlan (Nicolas Cage), çocukluğundan beri kürekçilik yapmaktadır. Ancak, ailesinin maddi durumu yetersiz olduğundan, kürekçiliği için gerekli olan ekipmanları alamamaktadır. Bu nedenle, kendisi için bir kayık inşa eder ve ekipmanlarını elde eder. Ned, genç yaşta ülkenin en iyi kürekçilerinden biri olur.
Ned'in başarıları, Toronto'daki elit kürek kulübüne dikkat çeker. Ancak, Ned, kulübün yönetim kurulu üyeleri tarafından hor görülür ve alay konusu yapılır. Bunun üzerine, Ned, Amerika'daki dünya şampiyonalarına katılmak için bir fırsat bulur.
Film, Ned Hanlan'ın mücadelesiyle ilerler. Ned, başarıları ve kişisel hayatındaki zorluklarla mücadele ederken, onun bir kahraman olarak ünlenmesine yol açacak önemli bir yarışa katılır.
"The Boy in Blue", spor türünde bir film olarak dikkat çeker. Nicolas Cage'in performansı, filmin kalitesini arttıran unsurlardan biridir. Filmde, kişisel azim ve dayanıklılık gibi konulara yer verilir. Ayrıca, film, sınıf farklılıklarının üstesinden gelmek için mücadele eden bir kahramanın hikayesini anlatarak, izleyicilere ilham verir.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle