92 Görüntülenme
Melankoli Türkçe Dublaj izle
7.1 IMDB Puanı

Melankoli Türkçe Dublaj izle

(Melancholia, Melancolía, Melancolia, Меланхолия, Mélancholia, Melankolija, Melanhoolia, Melankólia, メランコリア, Melanholija, Melancholija, 驚悚末日, Melankoli, Меланхолія)
  • Yapım Yılı Denmark
  • Yapım Şirketi Zentropa Entertainments / Memfis Film / Zentropa International Sweden / Slot Machine / Liberator Productions / Zentropa International Köln / Film i Väst / Danmarks Radio (DR) / Arte France Cinéma / Sveriges Television (SVT) / Canal+ / Centre national du cinéma et de l'image animée (CNC) / CinéCinéma / Edition Video / Nordisk Film Distribution / Det Danske Filminstitut / Eurimages / Nordisk Film- & TV-Fond / Swedish Film Institute / Filmstiftung Nordrhein-Westfalen / BIM Distribuzione
  • Film Süresi 2 saat 15 dakika
Oyuncular Kirsten Dunst , Charlotte Gainsbourg , Alexander Skarsgård , Brady Corbet , Cameron Spurr , Charlotte Rampling , Jesper Christensen , John Hurt , Stellan Skarsgård , Udo Kier , Kiefer Sutherland , James Cagnard , Deborah Fronko , Charlotta Miller , Claire Miller
Melankoli (Melancholia) izle, Lars von Trier tarafından yönetilen 2011 yapımı bir dramatik bilimkurgu filmidir. Film, iki kız kardeş olan Justine (Kirsten Dunst) ve Claire (Charlotte Gainsbourg) arasındaki ilişkiyi anlatır.
Justine, zengin bir ailenin kızıdır ve Claire ile onun evinde düzenlenen düğünde nikahı kıyılır. Ancak düğünde her şey planlandığı gibi gitmez ve Justine'in depresyonu gün yüzüne çıkar. Ailesi ve eşi ona destek olmaya çalışırken Justine, hayatın anlamsızlığına ve insanların yapaylığına olan inancını sürdürür.
Bu sırada dünyanın sonunu getirecek bir gezegenin yaklaşması ve dünyaya çarpması beklenmektedir. Claire, Justine'in durumundan habersizken, onu tedavi etmek için yardım isteyen bir doktor getirir. Ancak Justine, hayatın sonunun yaklaşmasına hazır olduğunu söylerken, düğün evinin bahçesinde kardeşiyle beraber dünyanın yok oluşunu beklemeye başlarlar.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle