262 Görüntülenme
Mermi İşlemez Türkçe Dublaj izle
5.8 IMDB Puanı

Mermi İşlemez Türkçe Dublaj izle

(Bulletproof, A prueba de balas, À Prova de Balas, Непробиваем, À toute épreuve, Bulletproof - luodinkestävä, À lépreuve des balles, Bulletproof - Kugelsicher, Kugelsicher, Kodiko onoma)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Universal Pictures / Brillstein-Grey Entertainment / Robert Simonds Productions
  • Film Süresi 1 saat 24 dakika
Oyuncular Damon Wayans , Adam Sandler , James Caan , Jeep Swenson , James Farentino , Kristen Wilson , Larry McCoy , Allen Covert , Bill Nunn , Mark Roberts , Mark Casella , Andrew Shaifer , Monica Potter , Jonathan Loughran , Steve White
Mermi İşlemez (Bulletproof ) izle, 1996 yapımı bir Amerikan aksiyon-komedi filmidir. Film, uyuşturucu kaçakçısı Archie Moses (Adam Sandler) ve onun eski dostu polis dedektifi Jack Carter'ın (Damon Wayans) hikayesini anlatır.
Archie, uyuşturucu kaçakçılığı yaparken, bir işlem sırasında Jack ile karşı karşıya gelir. Jack, Archie'yi yakalamak için mücadele eder, ancak Archie kaçar. Aradan yıllar geçer ve Archie, eski iş arkadaşları tarafından öldürülmek istendiğinde, Jack'in yardımına başvurur. İkisi, birbirlerini birçok kez dolandırmış olsalar da, hayatta kalabilmek için birbirlerine güvenmek zorundadırlar.
Archie ve Jack, hayatta kalmak için uğraşırlar ve filmde birçok aksiyon sahnesi yer alır. İkisi, eski günlerine dönmek istese de, karşı karşıya kaldıkları tehlikeler, dostluklarının sınırlarını test eder.
"Bulletproof", aksiyon ve komedi unsurlarını bir araya getiren bir film olarak dikkat çeker. Adam Sandler ve Damon Wayans'ın performansları, filmin kalitesini arttıran unsurlardan biridir. Filmde, arkadaşlık, sadakat ve hayatta kalma mücadelesi gibi konulara yer verilir. Film, izleyicilere, insanların hayatlarındaki önemli dostlukları korumaları ve hayatta kalma mücadelelerinde birbirlerine güvenmeleri gerektiğini hatırlatır.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle