72 Görüntülenme
Mezarına Tüküreceğim Türkçe Dublaj izle
6.2 IMDB Puanı

Mezarına Tüküreceğim Türkçe Dublaj izle

(I Spit on Your Grave, Escupiré sobre tu tumba, Doce Vingança, Плюя на гроба ти, Oeil pour oeil, Escupo en tu tumba, Pljujem ti na grob, Ma sülitan su hauale, Köpök a sírodra, アイ・スピット・オン・ユア・グレイヴ, Я плюю на ваши могилы, Dulce venganza, Bez litości, Mezarına Tüküreceğim, Я плюю на ваші могили, Day of the Woman, Night of the Woman)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Cinetel Films / Anchor Bay Films
  • Film Süresi 1 saat 48 dakika
Oyuncular Sarah Butler , Jeff Branson , Andrew Howard , Daniel Franzese , Rodney Eastman , Chad Lindberg , Tracey Walter , Mollie Milligan , Saxon Sharbino , Amber Dawn Landrum
Steven R.Monroe yönetmenliğinde 1978 yapımı Day of the Woman I Spit on Your Gravenin yeniden çevrimi I Spit on Your Grave. 78 yapımı film; genç bir kadın yazarın sakin ve sessiz nehir kenarındaki evine huzur içinde çalışmasına devam etme ve kitabını yazma amacıyla gitmesi ile start almakta ve buradan itibaren her şey yolunda iken bir anda, tüm gerçekliği içinde barındıran şiddeti ile perdeye yansıyan kareler, huzuru bulmak için gelen genç kadının vahşet ve insanlık dışı muamele ile karşılaşmasını ve sürüp giden eziyetler ve kadının sonradan hepsinin izini bulup tek tek intikam almasını konu edinmekteydi. Filmin 2010 versiyonunda kadın kahramanımız Jennifer Hills karakterini Sarah Butler canlandırıyor. 1978 yılı orijinal versiyonu Day of the Womanda bu karaktere Camille Keaton hayat vermişti. 25 yaşındaki genç aktris Sarah Butlerin filmografisindeki en önemli ve belki de en zor karakterlerden birini oynayacağı yapım olacak I Spit on Your Grave. Day of the Womanın 2010 versiyonunda Sarah Butler dışında oynadığı rollerin altından başarıyla kalkan aktör Andrew Howard ( Devils Chair, Blood River, Luster), Jeff Branson, Chad Lindberg (Push), Daniel Franzese (Killer Pad, War of the Worlds), Rodney Eastman (Joey in A A Nightmare on Elm Street Part 3: Dream Warriors , A Nightmare on Elm Street Part 4: The Dream Master), Saxon Sharbino ve Amber Dawn Landrum gibi isimleri kadroda görmekteyiz. Jetfilmizle.Biz Sunar İyi Seyirler.
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle