Henüz video eklenmemiş.
28 Görüntülenme
Morbius izle (2021)
5.2 IMDB Puanı

Morbius izle (2021)

(Морбіус)
  • Yapım Yılı Amerika Birleşik Devletleri
  • Yapım Şirketi Columbia Pictures / Marvel Entertainment
  • Film Süresi 1sa48dk
Oyuncular Jared Leto , Michael Keaton , Adria Arjona , Jared Harris , Matt Smith , Tyrese Gibson , Corey Johnson , Archie Renaux , Charlie Shotwell , Al Madrigal , Ruth Clarson-Horrocks , Clara Rosager , Kadrolsha Ona Carole , Tom Forbes , Amanda Perez , Bentley Kalu , Abraham Popoola , Dave Simon
Doktor Morbius adında çılgın birinin yaptığı deney sonucu insanlığın ne hale geldiği anlatılıyor. Sırf kendi hastalığının tedavisini bulabilmek için sıra dışı yöntemler deneyen doktor son deneyinde çok büyük bir risk alır. Milyonda bir insanda görünen ve tedavisi olmayan kan bozukluğu hastalığı yüzünden çok fazla ömrü kalmamıştır. Hem kendisini kurtarmak hem de ileride bu tip hastalığa sahip olacakların kendisi gibi olmasın diye mücadele eder. Ancak bunu çok tehlikeli ve farklı yollardan yaptığı için insanlara sorun teşkil edeceğini göremez.

Doktor Morbius son deneyinde çok ciddi bir işe kalkışır ve vampir yarasaları deneyinde kullanır. Elektroşok yardımı ile yaptığı bu deneyde Morbius, bir vampire dönüşür. Hayatını düzeltmek isterken daha kötü bir yola sokar. Çünkü artık yaşayabilmek için sadece kana ihtiyacı vardır. Gün ışığına da çıkamayacaktır. Ama bu sayede eşsiz bir güce de kavuşmuştu.