18 Görüntülenme
Mortal Kombat Legends Scorpions Revenge izle (2020)
7.4 IMDB Puanı

Mortal Kombat Legends Scorpions Revenge izle (2020)

(Mortal Kombat Legends)
  • Yapım Yılı Amerika Birleşik Devletleri
  • Yapım Şirketi DC Entertainment / Midway Games / Warner Bros. Animation
  • Film Süresi 1sa20dk
Oyuncular Jennifer Carpenter , Joel McHale , Ike Amadi , Steve Blum , Artt Butler , Darin De Paul , Robin Atkin Downes , Grey Griffin , Dave B. Mitchell , Kevin Michael Richardson , Jordan Rodrigues , Patrick Seitz , Fred Tatasciore
Dünyanın en ünlü oyunlarından olan ve bir seri halinde efsaneye dönüşen Mortal Kombat’ın beyaz perdeye aktarılmış olması tüm oyun severlerin beğenisini aldı. Yıldırımlar tanrısı olarak bilinen Rayden ile Liu Kang, Sonja Blade ve Johnny Cage, dünya için mücadele edecekler.

Bu üçlü, Mortal Kombat adıyla tanınan çok önemli bir turnuva olan Shaolin turnuvası için yola çıkarlar. Burada normal insanlar yerine dış dünyadan gelen yaratıklar ile mücadele etmek zorunda kalırlar. Liu, Sonja ve Johnny aslında çok önemli bir görev için buradalardı. Çünkü 9 turnuvayı kazanmayı başaran dış dünyanın yaratıkları eğer bu turnuvayı da kazanırlarsa üst üste 10 kez kazanmış olup, dünyaya giriş hakkı kazanacaklardı. Scorpion, Sub Zero ve Goro turnuvayı kazanarak Dünya’yı ele geçirmek için mücadele edeceklerdir.