109 Görüntülenme
Mucize Türkçe Dublaj izle
6.4 IMDB Puanı

Mucize Türkçe Dublaj izle

(Phenomenon, Fenómeno, Phenomenon - Das Unmögliche wird wahr, Fenômeno, Феномен, Fenomen, Livets små mirakler, Ihmeiden aika, Tid för mirakel, Phénomène, Φαινόμενο, A csodabogár, フェノミナン, Fenomenet, 第三類奇蹟, Mucize)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Touchstone Pictures
  • Film Süresi 2 saat 3 dakika
Oyuncular John Travolta , Kyra Sedgwick , Forest Whitaker , Robert Duvall , Jeffrey DeMunn , Richard Kiley , David Gallagher , Ashley Buccille , Tony Genaro , Sean OBryan , Michael Milhoan , Troy Evans , Bruce A. Young , Vyto Ruginis , Brent Spiner
Mucize (Phenomenon) izle, bir adamın aniden gelişen doğaüstü yeteneklerini keşfetmesini konu alan bir drama filmidir.
George Malley (John Travolta), küçük bir kasabada hayatını sürdüren sıradan bir adamdır. Ancak, doğum gününde yaşadığı tuhaf bir olayın ardından, birdenbire olağanüstü zihinsel ve fiziksel yetenekler kazanır. Bu yetenekleri arasında kitapları hızlı bir şekilde okuyabilme, müzik aletleri çalabilme, matematik problemlerini çözme gibi birçok alanda uzmanlaşması sayılabilir.
George, yeteneklerinin kökenini anlamak için araştırmalara başlar ve kendisine özel bir görev edinir. Ancak, yetenekleri ve davranışları, kasabada ona karşı artan bir şüphe ve korkuyla karşılanır.
Filmin ilerleyen bölümlerinde, George'un sağlığı kötüye gitmeye başlar ve tıbbi olarak tedavi edilemeyecek bir hastalığa yakalandığı ortaya çıkar. Kasabadaki insanlar, ona yardım etmeye çalışırken, George'un hayatındaki herkesin hayatını değiştirdiği keşfedilir.
Film, insanların potansiyelini keşfetme, kendini gerçekleştirme ve aşk gibi temaları ele alır. John Travolta'nın performansı da özellikle takdir edilir.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle