157 Görüntülenme
Muhteşem Dövüşçüler Türkçe Dublaj izle
5.6 IMDB Puanı

Muhteşem Dövüşçüler Türkçe Dublaj izle

(Fei du juan yun shan, Magnificent Bodyguards, O misthoforos me ti siderenia grothia, Fei do guen wan saan, Csodálatos testőrök, Eye of the Dragon, ジャッキー・チェンの飛龍神拳, Pengawai Yang Mandal, Magníficos Defensores, Великолепные телохранители, Los super guardaespaldas, Magnificent Guardsmen, Master of Death, The red Dragon)
  • Yapım Yılı Hong Kong
  • Yapım Şirketi Lo Wei Motion Picture Company
  • Film Süresi 1 saat 41 dakika
Oyuncular Jackie Chan , Peng Cheng , Kuo Chung Ching , Fang Fang , Yuan Hsu , Siu-Lung Leung , Wen Tai Li , Ming Liu , Szu-Cheng Mu , Yasuhiro Shikamura , James Tien , Ping Wang , Quen Wang
"Fei Du Juan Yun Shan" (飛渡捲雲山), Türkçede "Uçan Dağları Aşarak" olarak çevrilebilir, 1978 yapımı Çinli bir dövüş sanatları filmidir. Film, kahramanlarının kötü adamları alt etmek ve adaleti sağlamak için yeteneklerini ve dövüş sanatlarını kullanarak sıradışı engellerle ve düşmanlarla mücadele ettiği bir hikayeyi anlatır. Bu tür filmler, dövüş koreografisi ve usta oyunculuklarıyla bilinir ve izleyicilerin ilgisini çeken aksiyon dolu sahneler sunarlar. Bu filmde de benzer unsurlar bulunmaktadır, ancak daha spesifik detaylar sağlamak için filmin orijinal adı ve yönetmeni gibi daha fazla bilgi gerekmektedir.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle