57 Görüntülenme
Muhteşem Yedili 1080p izle
6.8 IMDB Puanı

Muhteşem Yedili 1080p izle

(The Magnificent Seven, Los siete magníficos, Sete Homens e um Destino, Великолепната седморка, Les sept mercenaires, Los Siete Magníficos, Sedmorica veličanstvenih, Sedm statecných, Seitse vaprat, Die glorreichen Sieben, Και οι 7 ήταν υπέροχοι, Και οι επτά ήταν υπέροχοι, A hét mesterlövész, Haft delavar, Shivat hamouflaim, I magnifici 7, マグニフィセント・セブン, Lieliskais septiņnieks, Šaunioji septyniuke, Siedmiu wspaniałych, Os Sete Magníficos, Cei sapte magnifici, Великолепная семерка, Седморица величанствених, Sedem veličastnih, 絕地7騎士, Muhteşem Yedili, Чудова сімка, Bay Tay Súng Huyên Thoai)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Metro-Goldwyn-Mayer (MGM) / Columbia Pictures / LStar Capital / Village Roadshow Pictures / Pin High Productions / Escape Artists / Fuqua Films / United Artists
  • Film Süresi 2 saat 12 dakika
Oyuncular Denzel Washington , Chris Pratt , Ethan Hawke , Vincent DOnofrio , Byung-hun Lee , Manuel Garcia-Rulfo , Martin Sensmeier , Haley Bennett , Peter Sarsgaard , Luke Grimes , Matt Bomer , Jonathan Joss , Cam Gigandet , Emil Beheshti , Mark Ashworth
Muhteşem Yedili (The Magnificent Seven) izle, Antoine Fuqua tarafından yönetilen ve Nic Pizzolatto ve Richard Wenk tarafından yazılan bir Western aksiyon filmidir. Film, Japon filmi "Seven Samurai" (1954) 'e dayanan aynı adlı 1960 filminin yeniden yapımıdır.
Film, 1800'lerin sonlarında, Bartholomew Bogue adlı acımasız bir sanayici tarafından terörize edilen Rose Creek kasabasında geçiyor. Rose Creek sakini Emma Cullen, kasabayı kurtarmak için yedi kanun kaçağı, ödül avcısı, kumarbaz ve kiralık silahlar tutar.
Yedi kişi arasında, ailesini öldürdüğü için Bogue'dan intikam almak isteyen grubun lideri ve arama emri memuru Sam Chisolm; Kumarbaz ve patlayıcı uzmanı Josh Faraday; İyi geceler Robicheaux, keskin nişancı; Bir iz sürücü ve Kızılderili savaşçısı olan Jack Horne; bir bıçak uzmanı olan Billy Rocks; Meksikalı bir kanun kaçağı olan Vasquez; ve bir Komançi savaşçısı olan Red Harvest.
Yedili, Bogue ve ordusuyla kaçınılmaz hesaplaşmaya hazırlanırken, kasaba halkını karşı koymaları ve evlerini savunmaları için eğitirler. Film, Rose Creek'in geleceği için savaşan yedi kişi ve Bogue'nun adamları arasındaki destansı bir savaşla sona erer.