45 Görüntülenme
Mutlu Canavar Ailesi 2 – Monster Family 2 izle (2021)
4.7 IMDB Puanı

Mutlu Canavar Ailesi 2 – Monster Family 2 izle (2021)

(Monster Family 2)
  • Yapım Yılı 2021
  • Film Süresi 01
Oyuncular Emily Carey , Jason Isaacs , Rainer Fritzsche , Bernhard Völger , Marius Claren , Ethan Rouse , Nick Frost , Emily Watson , Rebecca Kamp , Emma Tate , Ewan Bailey , Catherine Tate , Matt Roberts , Daniel Ben Zenou , Oliver Kalkofe , Tilo Schmitz , Jessica Brown Findlay , Jan Makino
"Monster Family 2 izle" 2021 yapımı bir animasyon filmidir. Film, 2017 yapımı "Monster Family" filminin devamı niteliğindedir.
Hikaye, Wishbone ailesinin başından geçenleri konu alır. Aile, bir cadının laneti sonucu canavarlara dönüşür ve bu durumdan kurtulmak için bir çare aramaya başlarlar. Ancak bu kez de canavarlarla dolu bir şatoya hapsolurlar ve kendilerini şatodan kaçmaya çalışırken bulurlar.
Wishbone ailesinin çocukları, bu sırada kendilerini tehlikeli canavarlardan ve bir grup avcıdan korumak zorundadır. Aile, bu zorlu macerada birbirlerine yardım ederek, birlikte çalışarak ve aşkla bir arada kalarak hayatta kalmanın yolunu bulurlar.
Filmin teması, ailenin birbirine olan sevgisi ve dayanışmasıdır. "Monster Family 2", çocukların keyifli vakit geçirmelerini sağlayacak bir animasyon filmidir ve aynı zamanda aile değerlerini vurgular.