19 Görüntülenme
Mutlu Yıllar – Fête de famille izle (2019)
5.9 IMDB Puanı

Mutlu Yıllar – Fête de famille izle (2019)

(Happy Birthday)
  • Yapım Yılı menşe ülkelerFransaBelçika
  • Yapım Şirketi Les Films du Worso / France 2 Cinéma / Tropdebonheur Productions / Scope Pictures / France Télévisions / Canal+ / Ciné+ / Le Pacte / Cofinova 15 / Cinéventure 4 / Cofimage 30 / Cinémage 13 / Cinécap 2 / Région Nouvelle-Aquitaine / Conseil Départemental de Lot-et-Garonne / Centre national du cinéma et de l'image animée (CNC)
  • Film Süresi Kast ekibi
Oyuncular Catherine Deneuve , Emmanuelle Bercot , Vincent Macaigne , Cédric Kahn , Luàna Bajrami , Laetitia Colombani , Isabel Aimé González-Sola , Alain Artur , Joshua Rosinet , Milan Hatala , Solal Ferreira Dayan , Satya Dusaugey , Raphaël Liot , Teddy Perrot , Kahina Le Querrec , Antoine Amblard , Colin Bates
Mutlu Yıllar filmi Cooper ailesinin yaşadıklarını konu ediyor. 4 kuşaktan bu yana köklü bir aile olan Cooper ailesi, yılbaşı öncesinde bir araya gelerek yemek yerler. Bu yemek sırasında kimsenin beklemediği olaylar ile herkesin huzuru kaçar. Cooper ailesinin en büyüğü ve reisi olan Charlotte Cooper ise bu noelde tek bir dilekte bulunur. Ailesiyle birlikte kusursuz bir şekilde noel gecesi yaşayarak bu anı ölümsüzleştirmekti. Kusursuz bir şekilde ilerleyen bu organizasyonda kar ve bol çeşitli yiyecekler ile birlikte ta maileye yakışır bir şekilde gerçekleşmektedir. Ancak beklenmedik misafirler de bu yemeğe dahil olunca işlerin rengi değişmeye başlar. Bununla birlikte de Cooper’ların eve dönüş yolculuğu da etkilenmektedir.