40 Görüntülenme
Noel Doktoru – The Christmas Doctor izle (2020)
6.9 IMDB Puanı

Noel Doktoru – The Christmas Doctor izle (2020)

(The ChristmDoctor)
  • Yapım Yılı 2020
  • Film Süresi 01
Oyuncular Holly Robinson Peete , Adrian Holmes , Fred Henderson , Bronwen Smith , Nicole Anthony , Marlie Collins , Rhinnan Payne , Colleen Winton , Chris Wood , Mike Wasko , Alexander Jones , Rhona Rees , Eva Day , Sharon Crandall , Meghan Gardiner , Donny Lucas , Alvin Sanders , Eric Pollins
"Noel Doktoru izle" 2020 yapımı bir televizyon filmidir. Aile-drama türündeki filmin yönetmenliğini Kevin Fair üstlenmiştir. Film, bir doktorun Noel tatili sırasında hayatının değişmesini konu alır.
Film, yıllar önce ayrıldığı doğum yeri olan Cape Cod'a geri dönen Dr. Zoey kötü bir kaza geçirir. Kaza sonrası kendisini Cape Cod Community Hastanesinde çalışırken bulur. Zoey, burada kalması gerektiğini düşünür ve kendisi için bir yaşam kurar. Ancak, yılbaşı gecesi hastanede acil bir durum oluşur ve Zoey çalışmak zorunda kalır. Zoey, hayatını kurtardığı bir hastanın kızı olan Mia ile tanışır ve ikilinin arasında sıcak bir bağ oluşur.
Zoey, Mia'nın annesiyle ilgili duygusal bir bağ kurarken, aynı zamanda kendi hayatının da dönüm noktasına ulaşır. Film, aile, sevgi ve umut gibi temaları ele alır ve Noel'in gerçek anlamına vurgu yapar.