106 Görüntülenme
Ölümcül Dövüş – Mortal Kombat Türkçe Dublaj izle
5.8 IMDB Puanı

Ölümcül Dövüş – Mortal Kombat Türkçe Dublaj izle

(Mortal Kombat, Mortal Kombat)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi New Line Cinema / Threshold Entertainment
  • Film Süresi 1 saat 41 dakika
Oyuncular Christopher Lambert , Robin Shou , Linden Ashby , Cary-Hiroyuki Tagawa , Bridgette Wilson-Sampras , Talisa Soto , Trevor Goddard , Chris Casamassa , François Petit , Keith Cooke , Hakim Alston , Kenneth Edwards , John Fujioka , Daniel Haggard , Sandy Helberg
Ölümcül Dövüş (Mortal Kombat) izle, 1995 yılında çekilmiş bir Amerikan-Avustralya yapımı aksiyon-fantastik filmidir. Filmin konusu, dünyanın kaderinin belirlendiği bir dövüş turnuvası olan "Mortal Kombat"ın efsanesini anlatıyor.
Hikaye, Earthrealm (Dünya) adlı bir boyutta geçiyor ve bu boyutu diğer boyutlardan gelen savaşçıların istilası tehdit ediyor. Earthrealm'ın kaderi, "Outworld" adlı başka bir boyuttan gelen savaşçıların katıldığı Mortal Kombat turnuvasında belirlenir.
İnsanlığı korumak için üç savaşçı olan Liu Kang, Johnny Cage ve Sonya Blade, Outworld'ün lideri Shang Tsung ve onun güçlü savaşçıları ile Mortal Kombat turnuvasında mücadele ederler. Shang Tsung, turnuvayı kazanarak Earthrealm'ı ele geçirme planları yaparken, Liu Kang, Johnny Cage ve Sonya Blade, Earthrealm'ı kurtarmak için savaşırlar.
Film, karakterlerin Mortal Kombat turnuvasına katılımını, dövüş sahnelerini ve fantastik öğeleri içeren bir aksiyon macerasıdır.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle