206 Görüntülenme
Ölümsüz Aşk – The Crow – Karga 1 izle
7.5 IMDB Puanı

Ölümsüz Aşk – The Crow – Karga 1 izle

(The Crow, El Cuervo, O Corvo, Гарванът, Le corbeau, 乌鸦, Vrana, Vrána, Crow, The Crow)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Crowvision Inc. / Entertainment Media Investment Corporation / Image Comics / Jeff Most Productions / Miramax / Pressman Film
  • Film Süresi 1 saat 42 dakika
Oyuncular Brandon Lee , Rochelle Davis , Ernie Hudson , Michael Wincott , Bai Ling , Sofia Shinas , Anna Winger , David Patrick Kelly , Angel David , Laurence Mason , Michael Massee , Tony Todd , Jon Polito , Bill Raymond , Marco Rodríguez
Ölümsüz aşk (The Crow) izle, 1994 yapımı bir Amerikan gotik aksiyon filmidir. Film, James O'Barr'ın aynı adlı çizgi romanına dayanmaktadır. Film, rock müzisyeni Eric Draven'ın (Brandon Lee) intikam hikayesini anlatır.
Eric Draven, nişanlısı Shelly Webster (Sofia Shinas) ile birlikte bir apartmanda yaşar. Eric ve Shelly, bir gece, bir grup suçlu tarafından saldırıya uğrarlar. Eric, olay yerinde öldürülür ve Shelly de hastanede ölür.
Bir yıl sonra, Eric Draven, kargalar tarafından yeniden hayata döndürülür ve intikam almak için geri döner. Eric, intikamını almak için suçlu çeteleri ve polisleri takip eder ve onların peşine düşer. Filmde, Eric'in doğaüstü güçleri ve yetenekleri de gösterilir.
"The Crow", gotik bir film olarak dikkat çeker. Filmde, aşk, ölüm, intikam ve yeniden doğuş gibi konulara yer verilir. Brandon Lee'nin performansı, filmin kalitesini arttıran unsurlardan biridir. Film, izleyicilere, adaletin yerini bulması için insanların mücadele etmesi ve sevdiklerinin ölümüne neden olanların cezalandırılması gerektiğini hatırlatır.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle