93 Görüntülenme
Omuz Omuza Türkçe Altyazı izle
6.8 IMDB Puanı

Omuz Omuza Türkçe Altyazı izle

(Stepmom, Quédate a mi lado, Seite an Seite, Ma meilleure ennemie, Lado a Lado, La blonde de mon père, Pomajka, Võõrasema, Aina vierelläsi, I zoi se dyo praxeis, Η ζωή σε δύο πράξεις, Édesek és mostohák, Eema Xoreget, Nemiche amiche, Good Night Moon, グッドナイト・ムーン, Pamote, Side ved side, Mamuśka, Мачеха, Maćeha, Z roko v roki, Quedat al meu costat, Vid din sida, 親親小媽, Omuz omuza, Class Divided, Untitled New York City Project)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi TriStar Pictures / 1492 Pictures
  • Film Süresi 2 saat 5 dakika
Oyuncular Julia Roberts , Susan Sarandon , Ed Harris , Jena Malone , Liam Aiken , Lynn Whitfield , Darrell Larson , Mary Louise Wilson , Andre B. Blake , Herbert Russell , Jack Eagle , Lu Celania Sierra , Lauma Zemzare , Holly Schenck , Michelle Stone
Omuz omuza (Stepmom) izle, 1998 yapımı "Stepmom", Susan Sarandon ve Julia Roberts'ın başrollerini paylaştığı bir drama filmidir.
Hikaye, çiftliğinde yaşayan bir yazar olan Luke Richardson ve iki çocuğu Anna ve Ben'in annelerinin ölümüyle başlar. Luke'un yeni kız arkadaşı, modacı Isabel Kelly, çocukları sevmeye başlar ve onlarla daha yakın bir ilişki kurar.
Ancak Anna ve Isabel arasındaki gerilimler artar, özellikle de Anna'nın gençliği ve Isabel'in modacı kişiliği arasındaki farklar nedeniyle. Isabel, Anna'nın kalbini kazanmak için uğraşır ve onun hayatındaki önemli bir rol oynar.
Ancak, Anna'nın durumu kötüye gider ve Luke, çocuklarının geleceği için zor bir karar vermek zorunda kalır. Film, aile ilişkileri ve kayıpların ele alındığı duygusal bir hikaye sunar.
Film, başarılı oyunculuk performansları ve dramatik yapısıyla övgü kazanmıştır. Aile ve ilişki dinamikleri hakkında derin bir anlatım sunar.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle