37 Görüntülenme
Once Upon a Time in Hollywood (2019) Filmi
7.6 IMDB Puanı

Once Upon a Time in Hollywood (2019) Filmi

(Once Upon a Time... in Hollywood, Na Ishte Njëherë ... në Hollywood, Había una vez en Hollywood, Once Upon a Time in Hollywood, Era Uma Vez em... Hollywood, Имало едно време... в Холивуд, Il était une fois à... Hollywood, Había Una Vez en Hollywood, Hao Lai Wu Wang Shi, 好莱坞往事, Bilo jednom... u Hollywoodu, Tenkrát v Hollywoodu, Ükskord Hollywoodis, Once Upon a Time In Hollywood, Es war einmal in Hollywood, Once Upon a Time In... Hollywood, Κάποτε στο Χόλιγουντ, Cong Qian, You Ge He Li Huo, Volt egyszer egy... Hollywood, Once Upon a Time... in Hollywood - Extended Cut, Hayou Zmanim BeHollywood, Cera una volta a... Hollywood, ワンス・アポン・ア・タイム・イン・ハリウッド エクステンデッドカット版, ワンス・アポン・ア・タイム・イン・ハリウッド, Reiz Holivudā, Vieną kartą Holivude, Pewnego razu w Hollywood, Однажды в... Голливуде, Било једном... у Холивуду, Vtedy v Hollywoode, Bilo je nekoc... v Hollywoodu, Érase una vez en... Hollywood, Érase una vez en Hollywood, Cong Qian, You Ge Hao Lai Wu..., 從前,有個好萊塢, Bir Zamanlar... Hollywoodda, Одного разу... в Голлівуді, Once Upon a Time ... in Hollywood, Untitled #9, Había una vez en... Hollywood, Chuyện Ngày Xưa Ở... Hollywood, #9, Once Upon a Time in ... Hollywood)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Columbia Pictures / Bona Film Group / Heyday Films
  • Film Süresi 2 saat 41 dakika
Oyuncular Leonardo DiCaprio , Brad Pitt , Margot Robbie , Emile Hirsch , Margaret Qualley , Timothy Olyphant , Julia Butters , Austin Butler , Dakota Fanning , Bruce Dern , Mike Moh , Luke Perry , Damian Lewis , Al Pacino , Nicholas Hammond
Once Upon a Time in Hollywood filmi dram ve komedi türünde olup, uzun metrajlı bir filmdir. Filmin konusunda ise çok popüler bir dizide aktör olarak rol almış olan birinin televizyon dünyasına girme çabası anlatılıyor. Rick Dalton adındaki bu aktör oldukça başarılıdır. Vahşi batı dizisinde aldığı rol ile büyük beğeni toplar. Ancak televizyon sektöründen uzaklaşarak kendisini sinema dünyasına atmayı çok ister. Cliff Booth ismindeki dublörü de ona katılarak bu macerada yanında yer alır. Ancak ünlü aktör ve dublörünün yaşlarının ilerlemesi nedeniyle Hollywood dünyası onları kabul etmekte biraz zorlanır. Sharon Tate adında Hollywood’un yeni gözdesi ise Rick ile komşudur. Ancak hiç de beklenmedik olayların fitili bu şekilde ateşlenir.