49 Görüntülenme
Otherhood izle (2019)
6.1 IMDB Puanı

Otherhood izle (2019)

(Otherhood, Más que madres, Mãe e Muito Mais, Äitien matka, Nos vies après eux, Χάνει η Μάνα το Παιδί, Anyainvázió, La vita dopo i figli, アザーフッド 私の人生, Mamusie bez synusiów, Родство, 空巢之旅, Hành Trình Của Mẹ, Whatever Makes You Happy)
  • Yapım Yılı UK
  • Yapım Şirketi Mandalay Pictures / Welle Entertainment
  • Film Süresi 1 saat 40 dakika
Oyuncular Angela Bassett , Patricia Arquette , Felicity Huffman , Jake Hoffman , Jake Lacy , Sinqua Walls , Heidi Gardner , Stephen Kunken , Damian Young , Afton Williamson , Frank De Julio , Becki Newton , Mario Cantone , Emily Tremaine , Molly Bernard
Carol, Gillian ve Helen, oğullarından uzakta, banliyöde yaşayan üç annedir. 30’lu yaşlarda olan oğullarından uzakta olan kadınlar, zamanla oğullarının yaşamlarının düzgün bir şekilde ilerlemediğine inanmaya başlar. Onların hayatını yolunu koymaya, sorunlarını çözmeye ve onlar için daha iyi bir gelecek hazırlamaya karar veren anneler, bunun için New York’a oğullarının yanına gitmeyi planlar. Ancak üç kadının aile bağlarının da güçlenmesi için çıktıkları bu yolculukta hayatlarının değişmesi gereken sadece çocukları değildir. Yolculuk sayesinde eşleri, arkadaşları, çocukları ve kendileriyle ilişkilerini yeniden tanımlamaları gerektiğini anlayan üç kadın, bu süreçte kendilerini yeniden keşfetmeye başlar.