79 Görüntülenme
Özel Bir Kadın – Pretty Woman izle (1990)
7.1 IMDB Puanı

Özel Bir Kadın – Pretty Woman izle (1990)

(Pretty Woman, Mujer bonita, Uma Linda Mulher, Хубава жена, Une jolie femme, Zgodna žena, Krásná žena, Pekná žena, Kaunis naine, Pretty Woman - Directors Cut, Micsoda nő, Stórkostleg stúlka, Zane Ziba, Isha Yaffa, プリティ・ウーマン, Graži moteris, Pretty Woman)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Touchstone Pictures / Silver Screen Partners IV
  • Film Süresi 1 saat 59 dakika
Oyuncular Richard Gere , Julia Roberts , Ralph Bellamy , Jason Alexander , Laura San Giacomo , Alex Hyde-White , Amy Yasbeck , Elinor Donahue , Hector Elizondo , Judith Baldwin , Jason Randal , Bill Applebaum , Tracy Bjork , Gary Greene , Billy Gallo
Özel bir kadın filmi Vivian Ward adındaki bir kadının hayatını konu edinmektedir. Vivian, oldukça şanssız bir hayat sürmekte olup, yaşadığı her şeyin altında şansızlığı ön plana atan bir sokak kadınıdır. Ancak o kendisini o kadar şanssız görse de hayat onun için iyi bir şeyler yapmaya çalışır. Edward Lewis adında oldukça yakışıklı olan bir adam ile tesadüfen bir şekilde tanışır. Çok başarılı ve bir o kadar da ünlü bir iş adamı olan Edward, onunla bir iş birliği yapmak ister. Lewis sadece 1 haftalığına buradadır. New York’ta yaşayan Lewis işlerini halledince Los Angeles’tan ayrılacaktır. Aralarında para karşılığı bir anlaşma yapılır, ancak bu anlaşma zamanla aşka dönüşür.