43 Görüntülenme
Özgür Ruh (Spirit: Stallion Of The Cimarron) Türkçe Dublaj İzle
7.1 IMDB Puanı

Özgür Ruh (Spirit: Stallion Of The Cimarron) Türkçe Dublaj İzle

(Spirit)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi DreamWorks Animation / Dreamworks Pictures
  • Film Süresi 1 saat 23 dakika
Oyuncular Matt Damon , James Cromwell , Daniel Studi , Chopper Bernet , Jeff LeBeau , John Rubano , Richard McGonagle , Matt Levin , Adam Paul , Robert Cait , Charles Napier , Meredith Wells , Zahn McClarnon , Michael Horse , Donald Fullilove
Özgür Ruh (Spirit: Stallion Of The Cimarron) izle, 2002 yapımı animasyon filmin konusu, özgürlük ve bağımsızlık arayışında olan bir vahşi atın hikayesini anlatır. Film, Kızılderili topraklarında yaşayan bir at olan Spirit'in, insanlar tarafından yakalanıp evcilleştirilmeye çalışılması ve bu süreçte özgürlüğünü korumak için mücadelesi üzerine kurulu.
Filmde Spirit'in gözünden anlatılan hikaye, atların insanlarla olan ilişkisine ve doğanın insanlar tarafından ele geçirilmesine eleştirel bir bakış açısı sunar. Spirit, tüm zorluklara rağmen özgürlük arzusunu kaybetmez ve hayatı boyunca çeşitli maceralara atılır.
Ayrıca, filmin müzikleri de çok başarılıdır ve Bryan Adams tarafından seslendirilen "Here I Am" ve "Sound the Bugle" şarkıları ile dikkat çeker.