32 Görüntülenme
Pamuk Prenses ve Avcı (Snow White And The Huntsman) Türkçe Dublaj İzle
6.1 IMDB Puanı

Pamuk Prenses ve Avcı (Snow White And The Huntsman) Türkçe Dublaj İzle

(Snow White and the Huntsman, Blancanieves y el cazador, Branca de Neve e o Caçador, Снежанка и ловецът, Blanche-Neige et le chasseur, Blancanieves y la leyenda del cazador, Snjeguljica i lovac, Snehurka a lovec, Lumivalgeke ja kütt, Lumikki ja metsästäjä, Schneewittchen und der Jäger, I Hionati kai o kynigos, Η Χιονάτη και ο κυνηγός, Hófehér és a vadász, Shilgiya vehatzayad, Biancaneve e il cacciatore, Snow White, スノーホワイト, Sniegbaltīte un mednieks, Snieguole ir medžiotojas, Blancanieves y el Cazador, Królewna Śnieżka i Łowca, A Branca de Neve e o Caçador, Alba ca Zapada si Razboinicul Vanator, Белоснежка и охотник, Snežana i lovac, Snehulienka a lovec, Sneguljčica in lovec, 公主與狩獵者, Pamuk Prenses ve Avcı, Білосніжка та Мисливець, Snow White & the Huntsman, Blanca Nieves y el cazador, Bach Tuyet va Ga tho san)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Roth Films / Universal Pictures
  • Film Süresi 2 saat 7 dakika
Oyuncular Kristen Stewart , Chris Hemsworth , Charlize Theron , Sam Claflin , Sam Spruell , Ian McShane , Bob Hoskins , Ray Winstone , Nick Frost , Eddie Marsan , Toby Jones , Johnny Harris , Brian Gleeson , Vincent Regan , Liberty Ross
Pamuk Prenses ve Avcı (Snow White and the Huntsman) izle, 2012 yapımı bir fantastik aksiyon filmidir. Film, Grimm Kardeşler'in "Beyaz Kar ve Yedi Cüceler" masalından esinlenerek, karanlık bir atmosferde yeniden anlatılmıştır.
Filmin ana karakteri Snow White (Kristen Stewart), kötü kalpli kraliçe Ravenna (Charlize Theron) tarafından hapse atılmıştır. Kraliçe Ravenna, Snow White'ın güzelliğinden korkarak onu öldürmeye karar verir. Ancak, Snow White kraliçenin adamlarından kaçarak ormana sığınır.
Snow White'ın kaçışını öğrenen Ravenna, Kuzgun'un yardımıyla onu takip eder ve peşine düşer. Snow White, ormanda Huntsman (Chris Hemsworth) tarafından bulunur ve onunla birlikte güvenli bir yere gitmek için yola çıkarlar. Huntsman, Snow White'ı korumak için elinden geleni yapar, ancak Snow White'ın geçmişi hakkında bir sır vardır ve bu sır kraliçe Ravenna'yı yenmek için kullanılabilir.
Film, Snow White'ın Ravenna'ya karşı mücadelesini anlatırken, diğer yandan da Huntsman ve Snow White arasındaki romantik ilişkiyi ele alır. Ayrıca, Snow White'ın masalsı geçmişine ve gücüne dair sırlar da açığa çıkar.
"Snow White and the Huntsman", fantastik öğelerle dolu, aksiyon dolu bir macera sunar. Film, ünlü masalın karanlık bir yorumu olmasına rağmen, güçlü kadın karakterleri ve etkileyici görsel efektleriyle seyircileri kendine çeker.