Henüz video eklenmemiş.
23 Görüntülenme
Rafadan Tayfa Göbeklitepe – Rafadan Tayfa 3 izle (2019)
5.7 IMDB Puanı

Rafadan Tayfa Göbeklitepe – Rafadan Tayfa 3 izle (2019)

(Rafadan Tayfa 2)
  • Yapım Yılı Türkiye
  • Yapım Şirketi ISF Film
  • Film Süresi Kast ekibi
Oyuncular Sirin Giobbi , Levent Kol , Aysin Isimer , Yagmur Sergen , Hakan Cosar , Emine Sergen
"Rafadan Tayfa 3 izle", Rafadan Tayfa Göbeklitepe, çocuklar için hazırlanmış bir çizgi filmdir. Filmin konusu, ülkemizdeki tarihi bir yer olan Göbeklitepe'nin keşfi üzerine odaklanmaktadır. Rafadan Tayfa ekibi, bu keşfe katılmak için yola çıkar ve Göbeklitepe'ye ulaşır.

Ancak, oraya varınca büyük bir sürprizle karşılaşırlar. Göbeklitepe'nin bazı taşları çalınmış ve tarihi yerde büyük bir karmaşa yaşanmaktadır. Rafadan Tayfa ekibi, hemen harekete geçerek çalınan taşları bulmak ve tarihi yerin güvenliğini sağlamak için çalışmaya başlar.

Bu süreçte, çocuklar tarihi yer hakkında bilgi edinirler ve tarihi taşların önemini öğrenirler. Aynı zamanda, çalınan taşların kimliğini ve neden çalındığını araştırmaya başlarlar. Tüm bu süreçte, Rafadan Tayfa ekibi bir yandan tarihi yerin güvenliğini sağlamaya çalışırken, diğer yandan da macera dolu bir serüven yaşarlar.

Rafadan Tayfa Göbeklitepe, çocuklara tarihi yerlerin önemini ve korunması gerektiğini anlatırken, aynı zamanda eğlenceli bir macera sunar.