65 Görüntülenme
Rezervuar Köpekleri (Reservoir Dogs) izle (1992)
8.3 IMDB Puanı

Rezervuar Köpekleri (Reservoir Dogs) izle (1992)

(Reservoir Dogs, Perros de la calle, Reservoir Dogs - Wilde Hunde, Rengli Itler, Cães de Aluguel, Глутница кучета, Les enragés, 落水狗, Psi iz rezervoara, Gauneři, Håndlangerne, Marukoerad, Hånd langerne, Kutyaszorítóban, Sagha-ye anbari, Calbay Ashmoret, Le iene, Cani da rapina, Le lene - Cani da rapina, Rezaboa Doggusu, レザボア・ドッグス, Pasiutę šunys, Perros de Reserva, De hensynsløse, Nido de perros, Wściekłe psy, Cães Danados, Profesionistii crimei, Бешеные псы, Улични пси, Gauneri, Stekli psi, De hänsynslösa, 霸道橫行, Rezervuar Köpekleri, Скажені пси)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Live Entertainment / Dog Eat Dog Productions Inc.
  • Film Süresi 1 saat 39 dakika
Oyuncular Harvey Keitel , Tim Roth , Michael Madsen , Chris Penn , Steve Buscemi , Lawrence Tierney , Randy Brooks , Kirk Baltz , Edward Bunker , Quentin Tarantino , Rich Turner , David Steen , Tony Cosmo , Stevo Polyi , Michael Sottile
Rezervuar Köpekleri (Reservoir Dogs) izle, Quentin Tarantino tarafından yazılan ve yönetilen bir Amerikan yapımı suç filmidir.
Film, bir grup soyguncunun elmas çalmak için bir mücevher dükkanına girmesi ve ardından soygunun iç yüzünü ortaya çıkarmak için birbirlerini sorgulamalarını anlatır. Her bir soyguncunun bir renk ismiyle kodlandığı için filmde karakterlerin asıl isimleri açığa çıkmaz.
Soygun sırasında, bir polis memuru olay yerine gelir ve kaos başlar. Soygunun başarısızlıkla sonuçlanması, soyguncuların birbirlerini şüpheli görmelerine ve birbirlerini sorgulamalarına neden olur. Filmdeki karakterler arasındaki gerilimler giderek artar ve sonunda herkesin kimseye güvenmediği bir noktaya gelinir.
"Reservoir Dogs", Tarantino'nun senaryosundaki diyalogları, çarpıcı karakterlerini ve sert aksiyon sahneleriyle dikkat çekmiştir. Film, suç türündeki klasik filmlerden farklı bir yaklaşım sunarak, karakterlerin kişisel zayıflıklarına ve güvensizliklerine odaklanarak, onların düşüşüne tanıklık ederiz.
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle