170 Görüntülenme
Romantik Katil Türkçe Dublaj izle
7.3 IMDB Puanı

Romantik Katil Türkçe Dublaj izle

(Grosse Pointe Blank, Tiro al blanco, Matador em Conflito, Убиец под прицел, Tueurs à gages et robes de balles, Le tueur de grosse pointe, Plaćenik, Lejemordernes træf, Grosse pointe blank - palkkamurhaaja pikkukaupungissa, Tueurs à gages, Grosse Pointe Blank - Erst der Mord, dann das Vergnügen, Grosse Pointe Blank)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Hollywood Pictures / Caravan Pictures / New Crime Productions
  • Film Süresi 1 saat 47 dakika
Oyuncular John Cusack , Minnie Driver , Alan Arkin , Dan Aykroyd , Joan Cusack , Hank Azaria , K. Todd Freeman , Jeremy Piven , Mitchell Ryan , Michael Cudlitz , Benny Urquidez , Duffy Taylor , Audrey Kissel , Carlos Jacott , Brian Powell
Martin Blank (John Cusack) kendi başına çalışan bir kiralık katildir ama birden bire vicdanının sesini dinlemeye başlar. Aldığı işlerden biri onu büyüdüğü yer olan Grosse Pointe, Michigan’a gitmesini gerektirir; aynı zamanda geleneksel lise mezuniyet toplantısı da gerçekleşmektedir. Sekreteri ve psikiyatrı bu toplantıya katılmasında ısrarcı davranınca Blank, bu fikre bir anda sıcak bakar. Grosse Pointe’de yalnızca yıllardır yaptığı işi değil aynı zamanda geçmişini de sorgulamaya başlayacaktır. JetFilmizle.Biz Sunar İyi Seyirler.