40 Görüntülenme
Roma’ya Sevgilerle Türkçe Dublaj izle
IMDB Puanı

Roma’ya Sevgilerle Türkçe Dublaj izle

Oyuncular
"Roma'ya Sevgilerle izle" (To Rome with Love), 2012 yapımı bir İtalyan-Amerikan romantik komedi filmidir. Film, Woody Allen tarafından yazılmış ve yönetilmiştir. Roma'da geçen film, birkaç karakterin hikayelerini anlatır.
Film, hayatının bir noktasında İtalya'ya gelip kalması kararını veren Amerikalı emekli müzik yönetmeni Jerry (Woody Allen) ile başlar. Jerry, kızının sevgilisiyle tanışır ve onun yetenekli bir opera şarkıcısı olduğunu fark eder. Bu keşif, aileler arasındaki ilişkileri derinden etkiler.
Filmin diğer karakterleri arasında, Amerikalı turistler Jack (Jesse Eisenberg) ve Sally (Greta Gerwig) ile birlikte yaşayan arkadaşları Michelangelo (Flavio Parenti) ve hayatını değiştirmek için karar veren Leopoldo (Roberto Benigni) da vardır. Her bir karakterin hikayesi, aşk, sanat, hayatın anlamı ve Roma'da yaşamanın zorlukları gibi konulara değinir.
Film, Woody Allen'ın yarattığı romantik komedi ve ironi tarzını yansıtmaktadır. Roma'nın güzellikleri, sanatı ve kültürü de filmde ön plandadır. "To Rome with Love", romantik hikayeleri, canlı renkleri ve eğlenceli diyaloglarıyla keyifli bir İtalya turu sunar.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle