102 Görüntülenme
Ruhlar Oteli Türkçe Dublaj izle
5.5 IMDB Puanı

Ruhlar Oteli Türkçe Dublaj izle

(The Innkeepers, Hani i të vdekurve, Hotel da Morte, Домакините, Kummitav võõrastemaja, The Innkeepers - Hotel des Schreckens, A fogadósok, El fantasma de Madeline OMalley, Presencias del más allá, Zajazd pod duchem, Hóspedes Indesejados, Hotelul bantuit, Тайны старого отеля, Šapat duhova, Los huéspedes, Ruhlar Oteli, Таємниці старого готелю)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Dark Sky Films / Glass Eye Pix
  • Film Süresi 1 saat 41 dakika
Oyuncular Sara Paxton , Pat Healy , Alison Bartlett , Jake Ryan , Kelly McGillis , Lena Dunham , Brenda Cooney , George Riddle , John Speredakos , Sean Reid , Kurt Venghaus , Thomas Mahoney , Michael Martin , Michael P. Castelli
Yankee Pedlar Inn Otelinde çalışan iki otel personeli Claire ve Luke ve kapanmak üzere olan otel hakkında uzun yıllardır yayılan hayalet hikayelerini araştırmaya karar verir. Sırları ortaya çıkartmak için doğaüstü ipuçlarının peşinden giden ikili, otele yeni gelen müşterilerin, hurafe gibi görünen hikayeleri bir bir gerçeğe dönüştürdüğüne tanık olacaktır... Korku ve gerilimin başrolde olduğu filmin yönetmenliğini ve senaristliğini bağımsız korku sinemasının sevilen isimlerinden olan ve en son 2009da House of the Devil ile kamera arkasına geçen Amerikalı sinemacı Ti West üstlenirken, oyuncu kadrosunda Sara Paxton, Pat Healy ve Kelly McGillis yer alıyor. Jetfilmizle.Biz Sunar İyi Seyirler.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle