34 Görüntülenme
Sahil Güvenlik izle (2017)
5.5 IMDB Puanı

Sahil Güvenlik izle (2017)

(Baywatch, Baywatch)
  • Yapım Yılı UK
  • Yapım Şirketi Paramount Pictures / Uncharted / Shanghai Film Group / Huahua Media / Flynn Picture Company / Fremantle Productions / Seven Bucks Productions / Skydance Media / The Montecito Picture Company
  • Film Süresi 1 saat 56 dakika
Oyuncular Dwayne Johnson , Zac Efron , Priyanka Chopra , Alexandra Daddario , Kelly Rohrbach , Ilfenesh Hadera , Jon Bass , Yahya Abdul-Mateen II , Hannibal Buress , Rob Huebel , Amin Joseph , Jack Kesy , Oscar Nuñez , David Hasselhoff , Pamela Anderson
Sahil Güvenlik (Baywatch) izle, 2017 yapımı bir Amerikan aksiyon-komedi filmidir ve aynı adı taşıyan televizyon dizisine dayanmaktadır.
Film, Baywatch ekibindeki efsanevi cankurtaran Mitch Buchannon'ın (Dwayne Johnson) ve yeni bir üye olan Matt Brody'nin (Zac Efron) hikayesini anlatır. Mitch, kumsalın güvenliği için çalışan bir cankurtaran ekibinin lideridir ve Matt, eski bir olimpik yüzücüdür.
İki adam, bir suç çetesinin bölgeye gelişiyle birlikte, bir dizi garip olayların meydana gelmeye başladığını fark ederler. Ekip, suç çetesinin planlarını bozmak için birlikte çalışırken, aynı zamanda kumsalda yaşanan birçok acayip olayı da araştırmaktadır.
Film, aksiyon, komedi ve macera unsurlarını bir arada kullanarak, izleyicilere eğlenceli bir deneyim sunmayı amaçlamaktadır. Dwayne Johnson ve Zac Efron'un yanı sıra, Alexandra Daddario, Priyanka Chopra ve Kelly Rohrbach gibi tanınmış oyuncular da filmin kadrosunda yer almaktadır.