54 Görüntülenme
Saklambaç | Ready or Not izle (2019)
6.8 IMDB Puanı

Saklambaç | Ready or Not izle (2019)

(Ready or Not, Boda sangrienta, Ready Or Not - Auf die Plätze, fertig, tot, Casamento Sangrento, Докато смъртта ни раздели, Prêt pas prêt, 准备好了没, Wedding Nightmare, Ready or Not - Auf die Plätze, fertig, tot, Είσαι Έτοιμος;, Aki bújt, Mi SheOmed MeAkhorai, Finché morte non ci separi, Zabawa w pochowanego, Ready or Not - O Ritual, Я иду искать, Spremna ili ne, Nevesta na zabitie, Pripravená alebo nie, Noche de bodas, Saklambaç, Гра в хованки, Family Ritual)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Fox Searchlight Pictures / Mythology Entertainment / Vinson Films / TSG Entertainment
  • Film Süresi 1 saat 35 dakika
Oyuncular Samara Weaving , Adam Brody , Mark OBrien , Henry Czerny , Andie MacDowell , Melanie Scrofano , Kristian Bruun , Elyse Levesque , Nicky Guadagni , John Ralston , Liam MacDonald , Ethan Tavares , Hanneke Talbot , Celine Tsai , Daniela Barbosa
Saklambaç film konusu odak noktasında zengin bir adam ile evlenen Grace’nin yaşadıklarını konu ediniyor. Alex adındaki zengin biri ile mutlu bir birliktelik sürdüren Grace evlenmeye karar verir. Tüm hazırlıklar tamamlanınca Alex’in malikanesinde evlenirler. Düğün tam beklenildiği gibi ve çiftlerin istediği gibi sürer ancak Grace için yapılan büyük bir plan vardır. Grace gelinliğini bile çıkarmadan Alex’in ailesi tarafından onlar için geleneksel bir oyunu oynamak için alınır. Aile bireylerini kırmak istemeyen Grace onlarla birlikte bir masanın etrafında toplanırlar. Bir kart seçilir ve ne çıkarsa o oynanacaktır. Grace ise ailenin yeni üyesi olduğu için ona kart çektirirler ve çok nadir çıkan saklambaç çıkar. Bu oyun Grace için hayatta kalma savaşına dönüşür.