30 Görüntülenme
Satılık Gözyaşları (Tears For Sale) Türkçe Dublaj İzle
6.8 IMDB Puanı

Satılık Gözyaşları (Tears For Sale) Türkçe Dublaj İzle

(Carlston za Ognjenku, Сълзи за продан, Čarlston za Ognjenku, Slzy na prodej, Charleston & Vendetta, Lzy na sprzedaz, Слезы на продажу, Tears for Sale)
  • Yapım Yılı Serbia
  • Yapım Şirketi Blue Pen / Intermedia Network / MEGA1FILM
  • Film Süresi 1 saat 26 dakika
Oyuncular Katarina Radivojevic , Sonja Kolacaric , Stefan Kapicic , Nenad Jezdic , Olivera Katarina , Nada Sargin , Jovana Stipic , Danica Maksimovic , Radmila Tomovic , Danijela Vranjes , Elizabeta Djorevska , Zlatija Ocokoljic , Ana Bretsnajder , Ana Maljevic , Masa Dakic
Satılık Gözyaşları (Tears For Sale) izle, 2008 yapımı bir Sırp filmidir. Film, II. Dünya Savaşı sırasında Yugoslavya'da yaşayan bir köyde geçmektedir.
Filmin başkarakteri, Carlston adında genç bir adamdır. Carlston, köyde yaşayan Ognjenka adında güzel bir kızın aşkına tutulur. Ancak, köyde yaşanan olaylar, Carlston ve Ognjenka'nın birbirlerine kavuşmalarını engeller.
II. Dünya Savaşı'nın patlak vermesiyle birlikte, Alman ordusu köye gelir ve köylülerin hayatı altüst olur. Carlston ve Ognjenka, savaşın etkilerinden kurtulmaya çalışırken, köylerinde yaşayan insanlar arasında da çatışmalar yaşanmaktadır.
Carlston, Ognjenka'yı kurtarmak için her şeyi yapar ve bu uğurda kendisini tehlikeye atar. Film, aşkın ve dostluğun gücüne odaklanırken, aynı zamanda savaşın yıkıcı sonuçlarını da ele alır.
"Carlston za Ognjenku", Sırp halkının kültürüne ve geleneklerine de değinirken, savaşın insanlar üzerindeki etkisini de anlatarak seyirciyi duygusal bir yolculuğa çıkarır.