94 Görüntülenme
Savaşın Adamları Türkçe Dublaj izle
6.6 IMDB Puanı

Savaşın Adamları Türkçe Dublaj izle

(Two Men Went to War, Iroiki apovasi, Foggal és fegyverrel, Opowieść wojenna, Za linią frontu, Одна война на двоих, 2 Men Went to War)
  • Yapım Yılı UK
  • Yapım Şirketi Ira Trattner Productions / Ira Trattner Productions / Little Wing Films
  • Film Süresi 1 saat 49 dakika
Oyuncular Kenneth Cranham , Leo Bill , Anthony Valentine , James Fleet , Richard Sutton , Anthony ODonnell , Glen Davies , Paul Bayfield , Jason Round , Julian Glover , Tim Nobby Clarke , Nick Miles , Brian Bosley , Dickon Tolson , Nick Hussey
Savaşın Adamları (Two Men Went to War) izle, John Henderson tarafından yönetilen ve gerçek bir olaya dayanan 2002 yapımı bir İngiliz komedi-drama filmidir.
Filmin konusu, İkinci Dünya Savaşı sırasında, İngiliz askerlerinin askeri hiyerarşi dışında bir görev yapmak için aldıkları cesur kararları ele alır. Film, iki İngiliz askerinin, hapishanede kalan bir Alman askerini ele geçirmeye karar vermeleriyle başlar. Bu görev için, yeterli silah ve ekipmanları olmadığı için, kendi kendilerine bir plan yaparlar ve bir tekneleriyle Fransa'ya doğru yola çıkarlar.
Film, iki adamın Fransa'ya gitme ve Alman askeri ele geçirme yolculuğunu anlatırken, savaşın yıkımı, arkadaşlık, cesaret ve dürüstlük gibi konulara da değinir. Film, gerçek bir olaya dayanan inanılmaz bir hikaye anlatımı, başarılı oyunculuk performansları ve hem dramatik hem de komik sahneleriyle dikkat çeken bir yapım olarak öne çıkmaktadır.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle