93 Görüntülenme
Senden Bana Kalan Türkçe Dublaj izle
7.3 IMDB Puanı

Senden Bana Kalan Türkçe Dublaj izle

(The Descendants, Los descendientes, Os Descendentes, Потомците, Les descendants, Nasljednici, Deti moje, Järeltulijad, The Descendants - Familie und andere Angelegenheiten, Oi apogonoi, Οι απόγονοι, Utódok, Hayorshim, Paradiso amaro, Family Tree, ファミリー・ツリー, Pēcnācēji, Paveldetojai, Spadkobiercy, Descendentii, Потомки, Potomci, 繼承人生, Senden Bana Kalan, Нащадки, Tình thân)
  • Yapım Yılı USA
  • Yapım Şirketi Fox Searchlight Pictures / Ad Hominem Enterprises / Dune Entertainment
  • Film Süresi 1 saat 55 dakika
Oyuncular George Clooney , Shailene Woodley , Amara Miller , Nick Krause , Patricia Hastie , Grace A. Cruz , Kim Gennaula , Karen Kuioka Hironaga , Carmen Kaichi , Kaui Hart Hemmings , Beau Bridges , Matt Corboy , Matt Esecson , Michael Ontkean , Stanton Johnston
Hawaiili zengin toprak sahibi Matt King (Clooney), eşi Elizabeth ciddi bir tekne kazası geçirip, yaşam ünitesine girdikten sonra tüm hayatını yeniden gözden geçirmeye karar verir. İki genç kız babası olan Matt, kızlarını alıp Kauaiya bir tatile götürür. Geçmişini ve geleceğini yeniden değerlendiren Matt, ailesinden kalan büyük mal varlığını satma kararı alır... 2005 yılında En iyi Uyarlama senaryo dalında Oscar alan yol ve şarap öyküsü Sideways filminin yazar ve yönetmeni Alexander Paynenin son filmi The Descendants Hawaiide geçen mizahi ve yer yer trajik bir öykü sunuyor. George Clooneyi başrolde seyrettiğimiz yapım bu sene Hollywood Film Festivalinde usta oyuncuya yılın aktörü ödülünü de getirdi... Dünya prömiyeri eylül ayında Toronto Uluslararası Film Festivalinde gerçekleştirilen yapım, eleştirmenlerden de oldukça yüksek not almayı başardı. En İyi Film ve En İyi Erkek Oyuncu dallarında Altın Küre alan yapım, 5 dalda da Oscar adayı. Jetfilmizle.Biz Sunar İyi Seyirler.
Kore Dizileri İzle
Asya Dizi İzle
Anime İzle
Anime İzle
Hd Film İzle
Full Film İzle
Hd Film İzle
Full Hd Film İzle
Film İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Yabancı Dizi İzle
Asya Dizileri İzle
Çin Dizileri İzle
Kore Dizileri İzle
Asya Dizileri İzle