57 Görüntülenme
Sesinde Aşk Var izle (2019)
4.5 IMDB Puanı

Sesinde Aşk Var izle (2019)

  • Yapım Yılı Turkey
  • Yapım Şirketi Limon Yapim
  • Film Süresi 1s 44dk
Oyuncular Burak Tozkoparan , Hayal Köseoglu , Gizem Günes , Deniz Barut , Feride Çetin , Mine Cayiroglu , Mert Denizmen , Cezmi Baskin , Mert Ramazandemir
Hani derler ya ‘daha hayatının baharındasın’ işte tam bu dönemde olan ve yavaş yavaş alacağı kararların tüm hayatını etkileyeceği farkındalığına erişen Deniz annesi ve babasını küçük yaşta kaybetmesi ile dedesinin yanında yaşamaya başlamış 17 yaşında genç bir kızdır.

Dedesi ile büyüyen Deniz’in yaşına göre çok güzel bir sesi vardır ve şarkı söylemeyi çok sever fakat bu yeteneğini dedesinin ona yaptığı baskı nedeniyle göz ardı etmeye başlar. Lakin yeteneğini arka plana atarak derslerine yönelen Deniz’in o karamsar hayatı, kısa bir süre sonra okulda tanışacağı Rüzgar adındaki genç ile tamamen farklı bir hal almaya başlar.

Kaderin bir oyunu olarak karşısına çıkan Rüzgar, gitarı ile adeta bütünleşmiş ve insanın gerçekten yapmak istediği şeyleri yapması gerektiğine inanan bir gençtir. Deniz ile beraber duygu dolu bir içsel yolculuğa çıkarlar fakat karşılarına bazı üzücü ve şaşırtıcı engeller çıkacaktır.