69 Görüntülenme
Şeytan Kapısı | Devil’s Gate izle (2017)
5.1 IMDB Puanı

Şeytan Kapısı | Devil’s Gate izle (2017)

(Devils Gate, Enlèvement, Devils Gate - Pforte zur Hölle, アブダクション, Puertas al infierno, Puertas al Infierno, Дьявольские врата, Đavolja kapija, Cong Dia Nguc, Abduction)
  • Yapım Yılı Canada
  • Yapım Şirketi Caramel Film / Mednick Productions
  • Film Süresi 1 saat 34 dakika
Oyuncular Amanda Schull , Shawn Ashmore , Milo Ventimiglia , Bridget Regan , Jonathan Frakes , Sarah Constible , Beverly Ndukwu , Jan Skene , Adam Hurtig , Javier Botet , Spencer Drever , Jean-François Ferland , Will Woytowich , Sebastien Croteau , Muriel Hogue
Şeytan kapısı filmi bir anne ile oğlunun kaybolmasını ve onları bulmak için görevlendirilen ajan ile şerifin yaşadıkları konu ediniyor. Kuzey Dokato gibi küçük bir eyalette yaşayan anne ile oğlu aniden ortadan kaybolur. Hiç kimse ne olduğunu anlayamaz ve bir anda sırra kadem basarlar. Kasabada ki her taşın altı didik didik aranır ama bir türlü onların izine rastlanılmaz. Bu ilginç kaybolma olayı için FBI ajanı Daria Francis göreve atanır ve kasabaya gider. Haliyle tüm gözler kocasının üzerindedir. Anne ve oğlunun kaybolmasında birinci şüpheli olarak listede yerini almıştır. Ajan Daria, yerel şerif olan Gruewell ile birlikte bir çalışma sürdürür. Çok kısa bir zamanda bu kaybolma olayının aileyle ilgili olmadığını görür.