63 Görüntülenme
Şeytanın Doğuşu – FirstBorn izle HD
4.8 IMDB Puanı

Şeytanın Doğuşu – FirstBorn izle HD

(FirstBorn, A Primogênita, Первенец, Obsesión Maternal, Şeytanın Doğuşu, Thea)
  • Yapım Yılı UK
  • Yapım Şirketi Little House Productions / MoliFilms Entertainment
  • Film Süresi 1 saat 26 dakika
Oyuncular Antonia Thomas , Luke Norris , Thea Petrie , Eileen Davies , Jonathan Hyde , Tommaso Di Vincenzo , Elias Robson , Chetna Pandya , Hannah Harrison , Matt Hicks , Kniekie Miller , Gazz Wood , Melonie Bernard-Birch , Aisha Ikoghode , Matthew Edwards
2 Haziran 2017 tarihinde gösterime girecek filmler arasında yer alan Şeytanın Doğuşu, bünyesinde korku ve gerilim öğelerini barındıran bir yapımdır. Filmin orijinal ismi First Born’dur. Film ‘Kötülüğün Doğuşuna Şahit Olacaksınız’ sloganıyla yola çıkmıştır ve eleştirmenler tarafından olumlu yorumlar almıştır.

Şeytanın Doğuşu Özet

James ile Charlie, sıradan bir hayat yaşayan ve mutlu olan bir çifttir. Bir süredir bebek bekleyen çift, bu haberi sonunda alınca oldukça sevinmiştir. Buna rağmen Charlie’nin hamileliği sırasında son derece garip olaylar yaşanmaya başlanmıştır. Özellikle de bebeğin doğumuyla birlikte büyük sorunlar yaşanmıştır. Kızlarının bir takım güçleri vardır ve kimsenin göremediği varlıkları görmektedir.

şeytanın doğuşu izle
Ailesinden uzakta yaşayan çift, çocuklarının gariplikleri konusunda onların yardımına başvuracaklardır çünkü bu gariplikler aileden gelmektedir. Çocuğun gördüğü varlıklar zamanla ailesini tehdit etmeye başlayacak ve bu durum da acilen önlem alınmasının önemini ortaya koyacaktır. Aileyi zorlu bir süreç bekleyecektir.
Şeytanın Doğuşu Künye
Tür: Korku, gerilim
Yönetmen: Nirpal Bhogal
Senarist: Nirpal Bhogal
Oyuncular: Jonathan Hyde, Lucy Chappell, Antonia Thomas, Elieen Davies, Luke Norris
Süre: 86 dakika
Gösterim Tarihi: 2 Haziran 2017
IMDB id: tt4399590